Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szorongok, feszült vagyok,...

Szorongok, feszült vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 3 hete hallgatom, hogy "most már bármikor jöhet a baba" (39+3 hetes vagyok). Dokitól, szülésztől, ismerősöktől. Annyira belefáradtam a szülésre való készülésre, és az arról való gondolkodásba! Minden gondolatom ez, bármit is csinálok. A fogadott dokim ráadásul szabira megy, és a kiírt napon nem is lesz itt, ez is nyomaszt. Egy-két praktikával próbálom siettetni (doki tanácsára persze) a szülést, de már ezt sem akarom, jöjjön a babám, amikor ő akar! Hogyan lazulhatnék le?
2010. aug. 22. 17:55
 1/3 margoz ***** válasza:

Hát igy csak teljesen kifárasztod magad!

Nézz meg egy kedvenc filmedet,olvass,és aludj sokat,mert ha itt lesz az idö,akkor igy nehéz lesz ám.

2010. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy kicsit elszakadni minden ismerőstől, jóakarótól, mindenkitől, aki felbosszant. Ne vedd fel a telefont, ha nem muszáj.

Foglalkozz magatokkal, olvasgass, nézz filmet, kötögess, rendezgesd a bébiruhát, de ne hülyülj meg emiatt.

Értem én, hogy kíváncsiak, kinn sokkal érdekesebb a baba, de a sok hülye kérdéstől nem fog előbb megszületni. Egyébként is látják, hogy még 2 az 1-ben vagytok. :)

Sok sikert a szüléshez! :)

2010. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért jófej a dokid is... Remélhetően a markát azért nem tartja azután, ha a szabija alatt születik a babád...
2010. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!