Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok, egy hete...

34 hetes vagyok, egy hete éjjel nem tudok aludni, ideges vagyok, szorongok, aggódok, sírok. Van ötletetek, mi segíthet? (nem gyógyszer! )

Figyelt kérdés
A második babámat várom, azzal még nem lenne bajom, hogy két óránként járok wc-re, de éjjel jön rám mindig az aggódás és kikészülök, nem tudok aludni. Nappal nem érzem magam fáradtnak, de szeretnék pihenni, amíg lehet :) Gyógyszernek nem vagyok híve, valami más ötletetek van, ami ellazítana? Masszázs, gyógynövényes tea/kispárna, ilyesmire gondolok.
2010. nov. 2. 04:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem anno azt mondták hogy lefekvés előtt egy pohár langyos mézes tejnek nyugtató hatása van és segíti az elalvást.Hozzá teszem sosem próbáltam mert nem szeretem melegen a tejet, de ha te bírod egy próbát megér!

Nyugodj meg minden rendben lesz! :)

Üdv! 10hkm

2010. nov. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok.Éjjel alig alszom-már jó ideje-,mindig agyalok,aggódom,gyártom a megoldandó problémákat.Szerintem ezt el kell viselnünk,már nincs sok hátra.Hormonális okai lehetnek.Kitartás!!
2010. nov. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bach virágterápia, elsősegély csepp. Keress rá a neten. Homeopátiás, és csodákat művel :)
2010. nov. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: köszönöm a tippet :) most nagyon kívánom a tejtermékeket, hetek óta este meleg tejet iszom kiflivel, kb fél litert :D gyomorégésre is jó, meg imádom, de sajnos fennáll a gond


2. válaszoló: lehet igazad van :D aki még nem szzült azért aggódik jaj mi lesz, aki meg már szült, tudja, hogy milyen rossz tud lenni, az meg azért... meg itthon sok a tennivaló még az érkezése előtt és lassan haladok, van itthon egy másfél éves baba és a teherbírásom is erősen lecsökkent, de ez most ilyen... talán ha meglesznek a házkörüli munkák nyugodtabb leszek (kandallóbekötés, babaruha rendezés, nagyfiamnak most lesz a hétvégén bútor)


3. válaszoló: köszi a tippeket, kipróbálom őket :)


Bár ma egy hét óta sikerült aludni, csak háromszor ébredtem fel, de szerintem az is lehet az oka, mert tegnap a nappalit rendeztem be egyedül még anyukám a fiammal játszott, iszonyatosan elfáradtamm, este menni sem bírtam :D

2010. nov. 3. 07:27
 5/5 anonim válasza:
Szia!Próbáld megkeresni, mi az ami nyugtalanít, mi foglalkoztat ennyire, hogy aggodalommal tölt el. Félsz a szüléstől? Esetleg attól, hogy a nagyobbik gyerkőc hogyan fogadja majd el a kisebbet? Esetleg a rád váró hirtelen összetornyosuló feladatoktól? Tedd fel a kérdést,próbáld megtalálni, mi lehet, ami ennyire érdekel, hogy nem hagy aludni. Ha pedig nem aggodalom van benned, csupán már az utolsó időszak sokaknál jelentkező szokásos nem alvási jelensége, próbáld meg lekötni a figyelmed. Készíts magad mellé olvasnivalót, hátha az elaltat, vagy egyéb kikapcsolódást keress. Ne agyalj! Már biztosan nagyon várod, hogy megérkezzen a kis pincurka. Próbáld megnyugtatni magatokat. Üdv.
2010. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!