Babaváró hitel?

Figyelt kérdés

Akik az erste banknál igényelték a babaváró hitelt ök milyen orvosi igazolást vittek a terhesség betöltött 12.hetéről?

Az orvosom azt mondta hogy a kismamák szoktak vinni egy nyomtatványt a bankból amit ő tölt ki én ilyet nem kaptam. Az ügyintézőnk most küldött egy mintát emailel de nem tudom hogy most akkor ezt kellene ki nyomtatni és ki töltetni az orvossal vagy mégis milyen igazolást kellene kérnem.

Ezt küldte

[link]

Természetesen hivom a bankot de egyelőre nem érem el.



2021. máj. 3. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a kiskönyv másolatát kérték, szülés után pedig el kellett küldeni a születési anyakönyvi kivonat meg az adókártya fénymásolatát.
2021. máj. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen egyértelmű hogy a csatolt nyomtatványt kell kitöltetni az orvosoddal.
2021. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan nem Erste bank, de nekünk is a kiskönyv fénymásolata kellett, illetve miután megszületett a pici utána adókártya és születési anyakönyvi kivonat
2021. máj. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!