Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babaváró hitel szüneteltetésén...

Babaváró hitel szüneteltetésénél probléma, hogy a kiskönyvben egy teljesen más lakcím van, mint amit az OTP lát?

Figyelt kérdés
A védőnő azt írta bele, ahol tartózkodom. Nem érdekelte, mi van a lakcímkártyán. Viszont a lakcímkártyám szerinti lakcímek teljesen mások. Lehet ez gond a szüneteltetésnél?
2020. dec. 10. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, nekünk is így volt.
2020. dec. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy szüneteltetéshez csak a 7.oldal kell, azon a lakcím nem is szerepel. Utolsó voltam.
2020. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm!
2020. dec. 10. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Az OTP esetében szeretnék kicsit pontosítani: a kiskönyv 1. és 7. oldalát egyaránt kérik, ez a szüneteltetéshez szükséges hivatalos formanyomtatványukon fel is van tüntetve.
2020. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is most kell leadnom az otp-be a kiskönyvemet. Akkor elég az első és a 7es oldal? Sajnos a 7-es oldalon nem szerepel az, hogy mikor várható a szülés időpontja, de az igen, hogy 12hetes vagyok.
2021. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6-os: nálam kérték, hogy szerepeljen, sőt, még szívattak azzal is, hogy mind a terhességmegállapítás, mind az első ultrahang orvosának külön-külön is alá kellett írnia. Nekem ez nem kevés plusz szervezést meg utazgatást igényelt, mert eltérő helyeken eltérő dokik végezték ezeket. COVID idején kimondottan mókás volt kivitelezni... (Pécs)
2021. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát remélem nem fognak szivatni, holnap megyünk be a bankba. Felhívtam a bankot is mit kérnek.

Ki leszek bukva, ha ennél több kell. Egy igazolást viszek még a 91.nap betöltéséről meg a kiskönyvemet.

2021. máj. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!