Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+1nap 5mm embrió lett valakin...

8+1nap 5mm embrió lett valakinek pozitiv a vége.? A többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok március 7 én volt utoljára menstruációm

Rá 2 hétre lh pozitív teszt .

Húsvétkor teszteltem pozítívat.

Ápr 26 uh 5 mm embrio szívhag sejthető

Ápr 31 uh szabályos petezsák 5mm embrió szívhang sejthetö(még én is hallottam ütemes sistergést)

egy picit de egyertelmű nem volt.(másik orvos ,másik gép)

Május 3 uh 5mm embrió. (3 gép)

Járt valaki így ? Lett ebből még pozitív eset?

1hetet kaptam hátha beindul magától.



2021. máj. 3. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem 6+3 naposan volt 5.7 mm, és ő sem egy óriás embrió. 8+2-nél 17 mm volt, háromszor akkora mint 2 héttel korábban. Azért még ne add fel a reményt, hátha vannak csodák :( Majd írj.
2021. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó csak nálam nem nőtt elméletileg egy mm se.

:(

Kezdem feladni😪

2021. máj. 3. 16:28
 3/17 anonim ***** válasza:

Egy idősek vagyunk majdnem.

Nekem március 5volt az utolsó mensim.

04.23.-án 3mm-es embrió szív pulzalassal.

Ma voltam uh-n, 11mm embrió, hallgattuk a szivhangot is.

Méret szerint 7+1 vagyok ma, mensi szerint 8+3. Elvileg nálam minden ok. Remelem nem lesz gond nálad!

2021. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok
2021. máj. 3. 17:42
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, látom, hogy nem nőtt. Pont erre akartam célozni, hogy szerintem az nem jó. Az egy dolog, hogy még kérdéses volt a szívhang, olyanokról hallottam már, akiknek csak később találták meg, de azért nőtt közben az embrió. Nem tudom, hogy az mennyire valószínű, hogy bénák az orvosok és nem jól mérték (vagy nem bénák, csak ilyen picikén nehéz lemérni), és mindeközben mondjuk még később is fogant mint a középidő. Szorítok, még ne keseredj el. Hátha. Nekem az első vizsgálatnál csak szikhólyag volt, amikor abban a hitben voltam, hogy 6 hét 3 naposan megyek (az utolsó menszitől számítva), aztán azóta is folyamatosan 1 héttel kisebb.
2021. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4 hete volt missed abom, tényleg nem szeretnék semmi negatívat írni, nem is szeretek negatív lenni, de azért nem biztos hogy ennek jó kimenetele lesz :( de ennek ellenére nagyon szorítok, és kívánom hogy legyen rendben!:)
2021. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen volt 5 mm; aztán egy hét múlva csak 6,5.

Én is megijedtem, hogy nem fejlődik jól, de a 10. héten már 1 nappal nagyobb volt a menseshez számolt időhöz képest.

2021. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Esetleg a doki mondta hogy aggódnod kellene, vagy ő mit mond?
2021. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

1 hét várakozás h hátha elindul a vetélés. Ha nem akkor missed ab.

A tünetek meg csak erősödtek.

2021. máj. 4. 05:35
 10/17 anonim ***** válasza:
tehát a doki mindenképp azt mondja hogy nincs remény ha jól értem.
2021. máj. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!