Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen voltatok 4d-n? Jók...

21 hetesen voltatok 4d-n? Jók lettek a képek? Szépen látszik a baba arca?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Én még vàrnék.
2021. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes várni még néhány hetet. Olyan 24-25 héttől már egész szép formás a baba. :)
2021. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor még várok 😊
2021. máj. 4. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Én voltam, és nagykn jó képet lettek és még egészben bele fért a képre :)

Mindneki mondta h akkor még úgyse látszik úgy stb.

Én elmentem és megerte :)

Egyébként voltam 12, és 18 hetesen js. De tok más dolog miatt, és már akkor is szép baba formája volt. Nyilván nem volt kis husi még akkor.

De nagyon jó volt látni úgyis

2021. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 19 hetesen voltam. Nem a szép képek reményében, tudtam, hogy ahhoz még kicsi, hanem mert szerettük volna megtudni a nemét, sima uh-n nem tudták megmondani addigra. Egyébként még így is kivehető volt az arca, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy sok minden látszott. Nekem is azt mondták akkor, hogy a 24. hét után már "kisbabásabbak".

Ha érdekel, ilyen egy 19. heti 4D kép (ez a miénk):

[link]

2021. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!