Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes vagyok. Vese fájdalom...

39 hetes vagyok. Vese fájdalom vagy mi ez? Hátba, derékba ,ágyékba , alhasba szúró fajdalom ha megmozdulok vagy járkálok ..egyoldalt.. aludni sem tudok ,se fordulni, semmi Normális?

Figyelt kérdés
Mondtam a dokinak azt mondta terhesség vége felé normális. 36 héttől van de már most sokkal durvább szinte semmit nem tudok rá még járkálni se szerintetek is normális? Ha a baba nyomna ideget akkor az nem tartana mindig , ugy hogy el nem mulik ? Mert azt olvastam hogy nyomhassa a baba. De szerintem nem az.. Kinek volt még ilyen a terhessége alatt?

2021. máj. 4. 21:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok.Sok boldogságot és jó egészséget!
2021. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!