Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. hétben hányinger? Eddig...

16. hétben hányinger? Eddig semmi problémám nem volt, (se hányinger, se hányás, se émelygés, semmi) de most kb. egy hete mindennap hányingerem van. Normális ez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Abszolút normális. A terhesség során nincs ilyen, hogy mindenkinél mondjuk csak az első trimeszterben vannak tünetek, hányinger, szédülés, émelygés és utána elmúlik, ez egyénenként változó. Nekem pl. az elején 3 hétig volt hányingerem, de egész nap. Utána a terhesség végéig semmi. A barátnőmnek soha nem volt hányingere, csak a 20. hét körül elkezdett hányni. Ez van :-))) Minden jót, jó egészséget és boldog babavárást! 8 és fél hónapos kisfiú anyukája
2010. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen normális. Én egyszer sem szédültem vagy hánytam a terhességem elején. Örültem is ennek, gondoltam megúsztam a nehezét. Kb a 25.héttől néha szédülök és hányingerem van, de szerencsére a hányást megúsztam:-) A védőnőm szerint a baba miatt van ez. Már nagy és ha éppen ugy fekszik akkor nyomhatja gyomrot és attol lehet hányinger.
2010. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 23. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!