Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a várandósság korai...

Ezek a várandósság korai jelei lehetnek, érdemes tesztet csinálnom?

Figyelt kérdés

Múlt héten a menstruációm roppant rövid lefolyású volt (cirka 4-5 nap) és nem fájt, nem éreztem semmit, emellett éppenhogy jött valami maszatolás. Miután elmúlt, az alhasamban éreztem egy kis enyhe görcsölést, amit nem tudtam hová tenni (be is dagadt egy napra kissé). Majd erre egy- másfél napra a melleim kezdtek el fájni: érzékenyek, feszülnek és "izomláz" érzéséhez hasonlítható érzést érzek. Valakinek voltak hasonló "tünetei"?


(Az igazság az, hogy ez a második hónap védekezés nélkül. Nem szomorkodnék, ha kiderülne várandós vagyok.)


2021. máj. 6. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha múlt héten menstruáltál akkor szinte kizárt, hogy terhes vagy.
2021. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen, mert többen menstruálnak a terhesség elején. Nem törvényszerű az, hogy egyből nem jön meg, amint terhesség jön létre.
2021. máj. 6. 16:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet és kiderül.
2021. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Akkor vegyél egy nyamvadt tesztet. Kérdezel aztán megmagyarázod.

1000bol 1 menstrual terhesen csak a gyakori itt van mind ...

2021. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"akkor vegyél egy nyamvadt tesztet"


Gratulálok, büszke lehetsz magadra.

Miért kell egyből ilyen agresszívan reagálni? Csak feltettem egy kérdést, mert pusztán érdekel mások tapasztalata. Nem tehetek az esetleges frusztracióidról.

2021. máj. 6. 18:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem a kérdéssel volt a gond, hanem hogy megmagyarazod a választ.

Vegyél egy nyamvadt tesztet, valószínű nem vagy terhes ha múlt héten megjött, de lehet te is egy vagy a néhanybol, azt itt senki nem látja, van-e gyerek benned vagy nincs.

2021. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a peteérés után pár nappal volt néhány nap barnázás, meg egy nap pici vérzés. Azt hittem megjön/megjött. De csak nem akart rendesen és pozitívat teszteltem. Gondolom lehet beágyazòdási vérzés volt.
2021. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem véreztél annyira mint szoktál akkor az lehet a terhesség jele!

Főleg ha görcsöl a hasad és fáj a melled

2021. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mentek a zöldek! Azóta megfigyeltem más tüneteket is. Csinálok tesztet.
2021. máj. 8. 14:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Írd meg mi lett, mindig eltünnek utána én meg kiváncsi vagyok😁😁🙈🙈
2021. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!