Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a várandósság korai...

Ezek a várandósság korai jelei lehetnek, érdemes tesztet csinálnom?

Figyelt kérdés

Múlt héten a menstruációm roppant rövid lefolyású volt (cirka 4-5 nap) és nem fájt, nem éreztem semmit, emellett éppenhogy jött valami maszatolás. Miután elmúlt, az alhasamban éreztem egy kis enyhe görcsölést, amit nem tudtam hová tenni (be is dagadt egy napra kissé). Majd erre egy- másfél napra a melleim kezdtek el fájni: érzékenyek, feszülnek és "izomláz" érzéséhez hasonlítható érzést érzek. Valakinek voltak hasonló "tünetei"?


(Az igazság az, hogy ez a második hónap védekezés nélkül. Nem szomorkodnék, ha kiderülne várandós vagyok.)


2021. máj. 6. 16:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát, nagyon érdekes, mert a kérdés feltevése után csináltam tesztet, de szerintem elcsesztem, mert nem tudtam reggelig várni, negatív lett, de most ténylegesen kimaradt a menstruációm, amint erőteljes mellfeszülés és enyhe hányinger kísér. (Egyébként extrém stresszes időszakom van, tehát nem zárom ki, hogy ez az ok.) Egyelőre 2. tesztet nem csináltam, várok még 1 hetet.
2021. máj. 28. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!