Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán vetélésnél láttátok,...

Spontán vetélésnél láttátok, amikor elment tőletek az embrió?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. :( Én csak sok vért láttam. :(
2010. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Dettó.

De épp elég trauma volt, másfél év amíg feldolgoztam, nehogy még nézegesse az ember hogy mi távozott és hogyan nézett ki... milyen kérdés ez, minek ezt felidézni?...

2010. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Ne haragudj,nem akartalak felzaklatni!

Tudod én most vagyok ebben a traumában,délelött láttam,hogy elment tőlem az embrió.Nagyon megviselt,csak sírok.Hogyan vagyok képes akkor netezni?Csak ezt az oldalt vagyok képes olvasni,mert itt nagyon sok bíztatást kaptam már.

Múlt héten voltam orvosnál,ő már a pozitív teszt ellenére nem látta a babát,azt mondta,hogy spontán vetélésem volt.Sajnos ez ma következett be,tegnap és ma nagyon görcsöltem,de már enyhűlt.Most a szívemben van benn ez a görcs!

De sehogy sem értem,hogy ha ma ment el,akkor pénteken miért nem látta hüvelyultrahangon az embriót?

A héten megyek még uh.-ra.

2010. aug. 23. 14:59
 4/13 anonim ***** válasza:
konkrétan láttad a babát?! Elég szörnyű élmény lehet, alapból is, de így. Én nem is tudnám, hogy mit csináljak.
2010. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy azt láttad, nem csak egy vérrög volt? Hány hetes terhes voltál?
2010. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy azt láttam,olyan volt,mint a képeken,egy nagyobb babszemre hasonlított és szövetdarabok lógtak ki belőle.7hetes terhes voltam.Lehet,hogy nagy butaság,de jó darabig képtelen voltam lehúzni,csak néztem és nagyon sírtam.Egyszerűen nem tudok megnyugodni,csak sírok.
2010. aug. 23. 15:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Szegény! Ez borzalmas lehetett.Nekem nem volt vetélésem, abortuszom sem soha, ne is legyen.De az egyik barátnőmnek igen.Akkoriban akrobatikus táncra járt, nem is tudta, hogy terhes. Volt egy rossz mozdulata, emelés vagy nem tudom, mi.És mesélte, hogy a WC-n elöntötte a vér.És ő is látta a kis babszemet a bugyiján.Akkor kezdődött a vetélése.Elvileg lehetséges! Én nem is tudom, hogyan lehet ezt épp ésszel kibírni.Biztosan nagyon vártad őt!Ilyenkor nem is lehet vigasztalót mondani.Mert gondolom az sem vigasztalna, ha azt írnám, hogy lesznek gyönyörű, egészséges gyerekeid.Biztos, hogy így lesz.De!Neked ez a baba kellett!Őt is vártad.Nem tudok mit mondani.Csak azt, hogy beszélgess valakivel erről, sírj amennyit csak lehet.És ne fojtsd magadba a rossz érzéseket!Kitartás!
2010. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is láttam :( Nem fogom soha elfelejteni.

2010. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, most olvastam a kommentjeid.


Sírd ki magad, de azért csak óvatosan, ez azért más mint egy mensi.


Én is nagyon padlóra kerültem és a vizuális élmény rátett egy lapáttal. Idővel enyhülni fog ez a fájdalom, bár ezt most nehéz elhinned gondolom. Én arra gondoltam, hogy ez a baba valamiért elment, hogy ennek oka volt, nem volt egészséges, nagy valószínűséggel valamilyen súlyos genetikai probléma okozta ezt (mint egyébként a spontán vetélések 90%-át). Én úgy éreztem, belehalok, mégis tudtam, hogy a természet tette a dolgát és nem hagyta, hogy később egy nagyobb babát veszítsek el a pocakban vagy akár szülé után. Tehát ennek így kellett lennie.


Sokat nem volt időm depizni, mert egy hónap szünet után újból terhes lettem és tudtam, hogy ezúttal sikerülni fog :)

2010. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Nekem már van egy 2.5éves angyalkám,Ő tartja bennem a lelket,hogy Ő már van nekem.

Én is azzal nyugtatom magam,hogy biztos oka volt,hogy ezt a babát elvesztettem,de nem könnyű.

Kedves utolsó válaszoló!Szívből gratulálok a babádhoz,jó egészséget kívánok nektek.Remélem pár hónap múlva én is felhőtlenűl boldog leszek!

2010. aug. 23. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!