Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán vetélésnél láttátok,...

Spontán vetélésnél láttátok, amikor elment tőletek az embrió?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 14:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem bántottál meg, csak még mindig nagyon nehéz felidézni az egészet, szerintem sosem fogom tudni egészen elfogadni ezt.

Nálam szinte egyben távozott a méhnyálkahártya, biztosan a nagyon erős görcsök miatt, hathetes voltam, akkora volt mint egy nagyobbfajta körte, és egészben volt.

Nem akartam megnézni,hogy mi van benne, azzal vígasztaltam magam, hogy biztosan oka volt, és milyen sokakkal megesik (első baba volt, azért kiborultam rendesen, ráadásul a munkahelyemen nem tudták, titkoltam még.)

Most a 27. hétben vagyok, elvileg fiam lesz, de pl. ma éjjel is görcsöltem (biztos a hidegfront miatt) és ilyenkor mindig eszembe jut egy kicsit.

Most úgy érzem nem lesz baj, erősen ismételgetjük a Prüntyővel hogy ki kell tartani novemberig:)

2010. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves"tegnap 20:50-es"és "ma 11:01"-es válaszolók!

A vetélés után a következő baba tervezésénél máshogy csináltatok valamit?Pl.:Szedtetek valamilyen vitamint,jobban vigyáztatok magatokra?Mit tanácsoltok mire figyeljek jobban oda?

Utolsó válaszoló(11:01-es),neked is szívből gratulálok a babádhoz!

2010. aug. 24. 13:37
 13/13 anonim ***** válasza:

Köszi a gratulációt:)

Én vártam másfél évet, és addig semmi különöset nem csináltunk (nem is vagyok benne biztos, hogy fel tudtam dolgozni addig.) A vége felé kezdtem szedni barátcserje kapszulát, másfél doboz után pozitív lett a teszt.

Egy barátnőm a barátcserje mellé szedte a Maca Vibét is, a férje is, bár szerintem az felesleges (ők fél évig próbálkoztak csak, de nem voltak túl türelmesek).

2010. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!