Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor múlt el a rosszullét?

Mikor múlt el a rosszullét?

Figyelt kérdés

Első trim végén járok, 11 hetes vagyok. Pár napja teljesen abba maradt az émelygés (hányni nem hánytam, de naponta kavargott a gyomrom), ma reggelre elkezdett fájni a hasam, nem görcsölni, hanem határozottan érzem a szalagok szúrkálódását.

Tudom, örülni kéne, hogy jobban vagyok a napokban, de kicsit aggódom.

Normális, hogy már nincs jelen az életünkben a rosszullét? És étvágytalan vagyok napok óta, amikor eszek, akkor jól esik, de nem kívánok semmit. Kezdő kismama vagyok, lehet hülyeségeket hordok össze, csak aggódom.. :D


2021. máj. 9. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Fiammal a 10.héten elmúlt minden. Émelygés, hányás, fáradtság. A szalagok nyúlását pl sosem éreztem nála. Sosem szúrt/fájt semmim. Most 2éves.


Most egyáltalan nem volt roaazulletem, faradtságom, stb. Viszont az elejétől görcsölök, a derekam már most tropára van, a hüvelyembe szurkálgat. Ha szél van, fel sem tudok állni, annyira fáj mindenem.


Ezzel csak azt akarom mondani, minden terhesség más. Nálad ilyen. Nincs baj, örülj neki :)

2021. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiamnál 12 hetesen, a lányomnál 15 hetesen múlt el.
2021. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekkel sem volt egy percig sem semmilyen tünetem. 😄 Ne gyárts magadnak problémát.
2021. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor a 12. hetet betöltöttem, mintha elvágták volna... Majd pár nap múlva visszajött, és kb a 16. hétig még émelyegtem, szédelegtem, hányni hálistennek 1x sem hánytam.


Mostmár élvezem a terhességet, de az eleje nehéz volt! Étvágyam van, de jóízűen eszek, de én sem vagyok kívánós. :)


És ne olvasgass mindenfélét, mert nagyon rá lehet parázni! Komolyan. Amíg nem görcsölsz, vérzel, fel bírsz kelni, nem nagyin van ok az aggodalomra! ;)

2021. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Próbálok kikapcsolni, úgyis annyira hihetetlen, hogy repül az idő. :)
2021. máj. 9. 11:01
 6/6 anonim ***** válasza:
A szülés utáni napon..
2021. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!