Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszter közepén...

Az első trimeszter közepén járok eddig 1-2 alkalom kivételével nem volt reggeli rosszullétem, viszont már tegnap is és már ma is egész nap émelygek. Az ebédem is konkrétan ki jött belőlem. Ez normális, hogy most jött ki, ha eddig nem volt?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Tehát akkor 6 hetes vagy? Igen normális. Nekem 5 hetesen kezdődött, 15hétig tartott, napi 1-2hányás és egésznapos émelygés.. Kitartás! 20+3hkm
2021. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hathetes. Émelygek az édestől az olajszagtól és már a sajttól is. Kitartást neked is a továbbiakban!
2021. máj. 3. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem 20 hétig kitartott. Kitartást!
2021. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok, 6 hetesen kezdődött, reggeli émelygés még mindig van, mellette a rettenetes gyomorégés is kínoz még. Persze a “félidőben és majd ha megmozdul elmúlik”-ban bíztam nagyon de nem jött be. :)
2021. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8.hétig hánysz is normális, meg ha 6.honapighánysz az is normális
2022. márc. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!