Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leírnátok nekem, hogy érzitek...

Leírnátok nekem, hogy érzitek magatokat a 35. hét környékén?

Figyelt kérdés

A jó és a rossz dolgokra is kiváncsi vagyok,mert , hogy őszínte legyek én már nagyon rosszul viselem a terhesség végét. Remélem nem vagyok ezzel egyedül, mert akkor nagyon szégyelném magamat.

35+1 kismami


2010. aug. 23. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Én már nagyon izgatott vagyok. Most léptem a 35. hétbe én is:)

De őszintén szólva már unom ezt az állapotot. Unom az idióta kérdéseket, hogy még mindig 5 hét? Pedig már milyen nagy a hasad. Már lent van a hasad, és még 5 hét? stb., stb. Már 3-4 hetet mondok csak:) Bizony türelmetlenebb is vagyok, ezért nem bírom már a kérdéseket:)

A lábam dagad, a súlyom kiakaszt, holott tudom, h ez csak víz. De jól vagyok, nem akadályoz a pocak a mozgásban, még mindig tornázok, szóval csak a lelkem nem bírja már:)

Alig várom, h a kezemben legyen a kis tündérkénk!!!

2010. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.Nekem max 3 hetem van hátra, mert progis császárom lesz.Neked is kitartást kívánok.
2010. aug. 23. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Én holnapután leszek 36 hetes.Alapvetően nem viselem olyan rosszul.Még!Igaz, a hasam is tűrhető, nem egy óriás pocak.Ami kikészít:az a gyomorsav. Most már ehetek bármit, nem attól függ. Sokszor a Rennie sem hat már.Éjszaka állandóan pisilni kell.A lábam mostanában nem fáj, igaz, kevesebbet is mászkálok így, a vége felé.Nehéznek érzem a testem, estefelé már alig bírok felkelni.Úgy megyek, mint akit agyonvertek:)) A mérlegre már rá se merek állni.De szerintem ezek még elviselhető problémák.Azt hittem, rosszabb lesz.Mert mindenki beharangozta, hogy az utolsó 3 hónap milyen durva, ezért fel voltam készülve a legrosszabbra.A hangulatom csapong, főleg, mert szülésig el vagyunk tiltva egymástól a férjemmel.Úgyhogy most 2,5 hónapig nincs szex, mert szülés után sem lehet 6 hétig.Ettől egy kicsit hisztis vagyok.De a babáért mindent.Az idő nagyon lassan telik, szinte vánszorog.Nagyon jó lenne már babusgatni!Kitartást Nektek, és könnyű szülést!
2010. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az egész terhesség alatt nagyon jól éreztem magam, szinte alig volt panaszom. Na de most...nem tudok aludni, mert akármerre teszem a hasam szinte fáj. Kezdenek mensi-szerű fájásaim lenni, és a baba is iszonyatosan feszít. Nagyon fent van, sokszor alig kapok levegőt, és érzem, hogy szétnyomja a bordáimat...

Sajnos a legutolsó uh-n még faros volt, és emiatt is idegeskedem, persze a szüléstől is félek, de a császártól még jobban.

Eddig úgy éreztem, hogy jaj, de jó, ahogy fejlődik bennem egy kis élet, milyen csodás, most viszont már alig várom, hogy végre kint legyen. :)

Nem könnyű a terhesség vége, egyáltalán nem.

De már nincs sok!

2010. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szápen, nekem pár napja van, hogy úgy fordult a babám, hogy félig oldalt,és félig háton tudok csak aludni, és pihizni, mert addig nem hagy békén amig fel nem veszem ezt a pózt.:)

Estére én is alig tudok már felkelni,na meg az állandó pisilés is jelen van.

2010. aug. 23. 18:38
 6/6 A kérdező kommentje:

18:32-es Egyet értek veled is nem könnyü dolog terhesnek lenni, ahogy a szó is magába foglalja.

Kitartás neked is.

2010. aug. 23. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!