Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mitől lehet?Terhesség?

Ez mitől lehet?Terhesség?

Figyelt kérdés
Aktus utáni 15.napon vagyok de viszont 1 héttel elöbb jött meg a menstruációm mint szokott,sokkal gyengébb volt mint szokott meg olyan 4-5 napig tartott de nem voltak ilyen nyálkás darabok.Néha mintha a bal petefészkem szúrkálna viszont.De semmilyen terhességi tünetem nincs én úgy veszem észre.Csak mégis félek,hogy terhes vagyok valami úton módon.A barátommal nem feküdtünk le csak pont az ujjazás peteéréskor volt és ezért kicsit tartok.Mintha fájna a méhszájam vagy nem lenne belül minden okés olyan furcsa.Lehet hogy csak beképzelem hogy terhes vagyok vagy van rá esély?Előző hónapban viszont 8 napot késett a menszeszem.Meg menszeszkor a méhszájam fent volt nem tudom mennyire számít.

2021. máj. 10. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ma már megkérdezted nem? Nem vagy terhes. Ujjazástól amúgy sem lehet teherbe esni és menstruáltál
2021. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️
2021. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom te se hiszed el hogy ujjazástól terhes lehetsz.. :D mivel pont félidőben vagy, peteérésed van és azért szúr a petefészkednél, illetve akár ciszta is lehet, nekem mindkettő miatt szúrt. A 4-5 napos gyenge mensi meg teljesen normális, nekem amúgy is mindig 4 napos, szóval ez rendben van.
2021. máj. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak furcsáltam,mert 7 napos a menszeszem és általában nagyon erős.És meg mondom őszintén kicsit paranoiás vagyok.
2021. máj. 11. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gondoltuk volna :D
2021. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

De akkor is, hogy lennél terhes ujjazástól?

Nem a pasi farkától esnek a nők teherbe, hanem a spermàtól.

Hacsak nem került sperma a kezére és kézmosás nélkül nyúlt beléd, akkor sima, tiszta kezes ujjazástól semmi bajod nem lesz.

2021. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!