Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 7 hetes terhes vagyok, és...

Ha 7 hetes terhes vagyok, és elméletileg ma jönne meg a menszeszem (ha nem lennék terhes), akkor mennyire normális, hogy egész nap olyan érzésem van, mint menszikor (fáj a derekam, stb)?

Figyelt kérdés
És az előbb olyan volt,mintha tényleg megjött volna.Kimentem a mosdóba,de nem vér van,hanem csak barnázás.Akkor most ez mi?Teljesen olyan,mintha mindjárt véreznék.És tényleg pont ma kéne.Mi ez az egész?
2008. dec. 6. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet hogy túlságosan is megnyugtatlak,de én pont ugyanígy vagyok.Pár napja barna folyásom van.Nem görcsölök,nem vérzek.Ha megkérdezném itt,akkor azt mondanák,hogy kezdődő vetélés...lehet nekem is így kellene felfogni,de valahogy azt érzem,(és azt is akarom érezni)hogy nincs semmi gond :))

Mindenképp pozitívan gondolkodj,mindaddig,amíg nem görcsölsz,és nem vérzel.Valószínű a szervezeted reagálja így le az éppen most aktuális menszeszt.Hívd fel holnap az orvosod,addig is szedj sok vitamint,és Magne B6-t :))

És mindenképp pozitivitás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szerdán megyek én is újabb controllra,és majd kiderül mitől is van ez az egész nálam :)

Ha pedig ennek a kis angyalnak el kell mennie,annak oka van.De tudom,hogy úgyis visszajön hozzám:))

Szép éjszakát :)

2008. dec. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első trimeszterben a majdnem megjön érzés normális!Nekem is volt ilyen,sőt egy kis barnázás is,dokinál is voltam minden rendben volt!Úgyhogy nyugi!De azért minden képen menj el szerintem dokihoz,én is csak neki hiszek senki másnak!
2008. dec. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azt mondta a dokim hogy pecsételés előfordul a terhesség során, nem kell megijedni. De persze nekem volt már vetélésem és az is barnázással kezdődött de én előtte lévő este iszonyatosan begörcsöltem, vagy nem is tudom mi volt a szeméremcsontom alatt fájt nagyon-nagyon. Szóval ha nem tapasztalsz fájdalmat, görcsöt csak enyhe menzis érzést akkor nincs gond. Persze azért ha megnyugtat menj el a dokihoz hogy nézzen meg. De szerintem csak a tested "emlékszik" arra hogy itt az idő a menzinek és csak azért van. Pihenj sokat!

Minden jót kívánok!

2008. dec. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem épp ma reggel lett 2 csepp barnás valami és csak enyhe mensiérzésem volt, viszont már nem volt szívhang és még most sem vérzek csak egy picit. Szerintem menj el a dokihoz,nehogy baj legyen! Nem akarlak ijesztgetni, de jobb ha lát mégha nincs semmi baj akkor is. Legalább megnyugszol! Engem is egyből ultrahangozott.
2008. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!