Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok és nem...

16 hetes terhes vagyok és nem tudok pisilni..?

Figyelt kérdés
Második babámat várom. Elsővel nem volt ilyen panaszom. Orvos nem segít, szerinte igyak sokat és ennyi. Az inger állandó és mindig csak pár csepp sikerül, kezd nagyon idegesítő lenni, állandóan az az érzésem hogy magam alá csinálok, bocsi hogy így fogalmazok... Nektek segített valami? Nem akarom hogy a veséimmel baj legyen emiatt.
2021. máj. 13. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is ilyen volt az első időben, de pár hét alatt elmúlt végleg. Próbálj rásegíteni a pisilésre, hogy a kezeddel kicsit rányomsz közben a hasad aljára. Nekem ez működött.
2021. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy 20 éve így élek 😅
2021. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is így van, 13 hetes vagyok. Én rájöttem egy légzéstechnikára (nem igazán tudom pontosan leírni, hogy hogy csinálom), amivel meg tudom kis idő alatt indítani, ha elég telt a hólyagom.

Előző terhességem elején is így volt; a végén meg már sehogy sem ment. A szülőszobán már úgy csapoltak. Aztán császár lett, és a doki mondta is műtét közben, hogy így már érti, és nem csodálkozik, hogy nem ment; teljesen elnyomta a hólyagomat a méhem.

2021. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!