Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes multam es eddig 1...

16 hetes multam es eddig 1 dkg-ot hiztam..ez normalis?

Figyelt kérdés
A kezdo sulyom alapbol magas volt 87.7 kg.. a 12.heten 87.5 kg voltam, ma mereckedtem es 87.8 kg...tehat eddig elvileg nem hiztam kb semmit. Valoban nem eszem tobbet mint szoktam, es bar nem voltam rosszul vagy hányós, akkor sem ettem tobbet az elso trimeszterben sem. A mellem hatarozottan nott mar, es a hasamon is erzem a minimalis novekedest. Meg nagyon keveset nott a heteimhez kepest de gondolom ez a duci mereteim miatt vannak. 173 cm vagyok amugy, de eloszlik rajtam a suly. Ugye ez nem jelent valami problemat...?:( baba megallt a novesben vagy ilyesmi... 13 es fel hetesen voltam uhn akkor minden rendben volt. A heten megyek megint. Bocsi, para mami vagyok elso baba..
2021. febr. 8. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Te már előre meghíztad, amit más az egész terhesség alatt szokott. Nincs semmi baj.
2021. febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az
2021. febr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen kérdező normális,ilyenkor a baba még kicsi bent.Ha baba elkezd bened nőni,ugy kezdesz el hizni kb 20-22.hétől
2021. febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy dekákat mérni max az újszülött esetében van értelme. Eszel egy nagyot és wc re mész, pisilsz és ezeket a dekák változnak. Ennyire ne legyél para mami, hogy a dekákat is figyeled. A baba akkor is fejlődik ha te nem hízol.
2021. febr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Mivel kövéren kezdted alapból így nem gond,lehet össz vissz 5 kilót hízol csak.
2021. febr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

30 hétig egy dekát nem híztam..

39 hétre is csak 5 kilót.

Na most,hogy szoptatok,bepótoltam. T.T

2021. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez 10 dkg amúgy :) De nem jelent semmit.
2021. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Megiszol egy pohár vizet már 20 dekát "híztál". Semmi értelme ezt számolni.
2021. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!