Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+5 hetesen nincs terhességi...

6+5 hetesen nincs terhességi tünetem, ez gond lehet?

Figyelt kérdés
5+2 hetesen voltam UH-n akkor petezsák szikhólyaggal látszott, voltak hasi fajdalmaim, feszülés, kb 3. napja nincs semmi fájdalmam, sem haspuffadás sem feszülés, csupán csak nagyon fáradékony vagyok. 5 nap múlva megyek megint UH-ra, nagyon félek nem bírom ki, lehet az hogy nincs semmi tünetem?

2021. máj. 14. 11:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
És eddig volt csak megszűnt vagy eddig se volt? Mert ha eddig se volt akkor semmi probléma, szerencsés vagy simán :)
2021. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szia, csak annyit éreztem hogy feszül a hasam, meg néha belenyilalt, tompa derékfájás még néha van, hányingerem nem volt eddig. Csak az a hasfeszülés tűnt el.
2021. máj. 14. 11:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emiatt ne izgulj, annak még amúgy sem kell feszülnie, max megváltozott emésztés miatt történik a puffadás, de lehet most pl rostban gazdak ételek fogyasztása miatt nincs ilyen problémád :) Mikor mész legközelebb?
2021. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerdán, volt már vetélésem az 5. héten, igazából akkor még csak petezsák volt. Most már tovább jutottam és bízik benne minden megy tovább rendben. Csak furcsa hogy eddig volt hasfeszülés, és most meg semmi.
2021. máj. 14. 11:40
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak fáradékony sem voltam egyikkel sem, ha menstruáltam volna csak akkor tűnt volna fel, hogy terhes vagyok amikor elkezdtek mozogni a babák
2021. máj. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb ilyesmi tüneteim voltak, én is be voltam ijedve (szintén előző korai vetélés miatt), de a baba jól van, már ficánkol a hasamban :) Nyugodj meg. Sajnos a terhességi tünetekböl semmire se lehet következtetni. Nekem pl az előző, vetéléssel végződő terhességemnél jóval érzékenyebb volt a mellem mint most, aztán mégis emez a baba maradt meg. Én annyira ozgultam hogy nézettem hcg-t magánlaborban, két, aztán három nap különbséggel, utána megbeszéltem magammal hogy megőrülni azért nem kell (meg szerintem a laborban is kezdtek hülyének nézni :D ), úgyhogy leálltam ezzel. Tényleg próbálj meg megnyugodni, magadnak teszel jót vele (de azon se izgulj ha nyugtalan maradsz, nem ártasz vele a babának)
2021. máj. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok, mindenképp megírom mi történt a szerdai vizsgálaton
2021. máj. 14. 14:44
 8/15 anonim válasza:
100%

Egészen a 7 hétig kb. semmi tünetem nem volt.

8.hettol kezdodott a folyamatos fáradtság.

2021. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi, szombaton volt egy hányingeres reggelem, de lehet attól is mert vizsgázni mentem. Azóta semmi rosszullét, egy kicsit ég a gyomrom meg fáradékony vagyok.
2021. máj. 17. 10:22
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz, ne aggódj..
2021. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!