Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Heamatoma 6 hetesen, ugye nem...

Heamatoma 6 hetesen, ugye nem lesz gond belőle?

Figyelt kérdés

Április 15-én volt az utolsó menzeszem, szabálytalan ciklussal és késői peteeressel.(fog.gatlo abbahagyasa utáni 6.honapban fogant)

Tehát ma pont 8 hetes lennek. Mai vizsgálaton heamatomat látott a drno, kaptam progeszteron gyógyszert. A baba mérete szerint csak 6 hetesnek felel meg. Szivhang már volt. Ugye nem okoz majd gondot a heamatoma? Járt valaki így?

[link]



2020. jún. 10. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én azt tudom elmondani amit nekem kellett csinálnom. Nekem is volt progesteron, magneB6, C+D vitamin, rutascorbin (ezt elég sokszor mondják a dokik ilyen esetben, recept nélkül tudsz akár venni). Nekem kórházban kellett feküdnöm, mert eléggé nagy volt a hematóma. Feküdni kellett folyamatosan, csak enni/wc-re/tusolni kellhettem fel. Emelni/hajolni se szabad ilyenkor. Nekem felszívódott végül, tudom nagyon nehéz, de próbálj ne idegeskedni, az se tesz jót. Drukkolok neked!
2020. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem emlékszel esetleg, hogy mekkora volt a heamatoma neked? Nyilván vmi miatt fekvesre ítéltek. Nekem ilyet nem tanácsolt a drno. Volt bármi tuneted? Görcs, vérzés? Mert nekem semmi.
2020. jún. 10. 18:38
 3/9 anonim ***** válasza:
2 petezsák volt, amiben embrió volt 18mm volt, és a másikban volt 19mm-es hematóma. Nekem jó ideje volt barnázás is, és Uh előtti napon véreztem is. Görcs a kórházban volt miután megvizsgált egy másik doki elég erősen. 4 éve küzdöttünk érte, azért is mondta a doki a kórházat. Szavaival élve: ha már ennyit küzdöttünk érte, akkor vigyázzunk is rá. Többször elhangzott nálam a kórházban, hogy a vérzés kimoshatja az embriót is. De az jó akkor ha nálad nincs vérzés, remélem nem lesz semmi baj.
2020. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ooo. Sajnalom hogy ezeken mentél keresztül.

Halkan kérdezem, hogy ha nem verzek akkor mindaddig bizhatok is abban hogy minden oké?

2020. jún. 10. 19:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszi. Ha orvosokra gondolok amit mondtak, ha nincs vérzés akkor nem mossa ki végülis nálad. Viszont a kórházban én erről sokat olvastam, sajnos meg is nőhet a hematóma. Szóval vigyázz magadra, akkor hátha nem lesz baj, és remélhetőleg felszívódik. Azért ha neked nem is kell folyamatosan feküdni, pihenj azért sokat.
2020. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, vigyázok és pihenek, ez egyértelmű. De ebben a témában nagyon tájékozatlan vagyok és inkább mindenre rákérdezek, minden érdekel. Köszönöm a segítséget! A legjobbakat kívánom!
2020. jún. 10. 22:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen, én is itt kérdeztem a többieket:-) Még egy fontos dolog jutott eszembe amit a kórházban mondott a nővérke. A wc-n se szabad erőlködni, azzal is vigyázz, mert a hematóma miatt most az se jó. Majd ha gondolod azért írd meg ha felszívódott:-) Minden jót neked is!
2020. jún. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, én ma vagyok 10+2 hetes. Nekem az elején baba még nem látszott, csak 9 mm-es hematoma. Egy hétre ra a 4 mm-es baba mellett 13 mm hematoma volt, belenyúlt a petezsákba és vészesen közel volt a köldökzsinórhoz. Napi 2x300 mg magnéziumot kellett szednem, feküdtem, nem hajolgattam, nem emeltem, semmit nem csináltam. 2 hét múlva (ez múlt héten volt) a hematoma már szinte nem is látszott, a kisbabám 26 mm volt. Nem véreztem, nem barnáztam, jól voltam végig. Hétfőn megyek legközelebb dokihoz, remélem már egyáltalán nincs ott az a fránya hematoma. Me aggódj, minden rendben lesz! Majd írj, hogy mizu, drukkolok Neked!
2020. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Remelem hasonlóan jól járok én is! Jovohet szerdán megyek orvoshoz. Azóta se vereztem, se görcs, semmi.
2020. jún. 24. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!