Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha érzem mozogni a babát...

Ha érzem mozogni a babát akkor minden rendben van vele?

Figyelt kérdés
Még nem érint, mert még kevés hetes terhes vagyok, csak olvasom hogy később majd számolgatni kell hogy hányszor érzem mozogni a babát. Ez ennyire biztosan jelzi hogy jól van a baba? Nem tűnik túl tudományosnak vagy korszerűnek. 🤷🏽‍♀️
2021. máj. 15. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fenekét kell számolni. Ha a szokasosnál kevesebbet mozog akkor lehet baj. De pl az én fiam sosem volt túl aktív és semmi baja
2021. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mi lenne a korszerű és tudományos? 24. héttől CTG-re vagy UH gépre kötni az összes terhest? Vgay naponta vizsgálatra járni?

Ha rendszeresen érzed a magzatmizgást, akkor valószínűleg rendben van, igen.

2021. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek írják. A magzat javításának megfelelően mozogjon minden nap. Még ez sem jelenti azt, hogy minden nap cakkra ugyanannyit fog mozogni. Az anyukáknak általában feltűnik számolás nélkül is, ha valami megváltozik.
2021. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
habitusának, bocsánat...
2021. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elöl fekvő lepénnyel magzatmozgást se éreztem.
2021. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utáltam számolni, nem stresszeltem ezen. Ha nem éreztem nap közben, este bementem hogy csekkolják, és mindig rendben volt. Voltak alvósabb napjai, na bumm.
2021. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem számolgatom, kiismertem, van neki már egy kis napirend féléje, aktívabb rugdosós, forgolódós órák és passzívak váltják egymást. Néha nem olyan mozgékony, de olyan nap nincs, hogy egyáltalán nem érezném, szóval nem stresszelem magam ilyen számolgatásokkal, az orvosom nem is mondta, hogy csináljam, csak olvastam weboldalakon, hogy kéne, viszont úgy vagyok vele, hogy amit az orvos nem kér kifejezetten, az nem olyan fontos. Rá szokott kérdezni, hogy mozog-e, mondom neki, hogy igen és ennyi. Minek stresszeljek feleslegesen, ha mondjuk egyszer fél óra alatt tízzel kevesebbet rúg, mint máskor. Hát volt egy pihis napja, ennyi.
2021. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!