Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inszem után 11 nappal barnazas?

Inszem után 11 nappal barnazas?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Inszem után vagyok 11 nappal. holnap kell visszamenni a meddőségibe. Ma reggel azonban enyhe rozsaszines folytassal távozott a progi kúp. A 25os teszt negatív. Nagyon el vagyok keseredve mert nekem mindig úgy jön meg, hogy előtte barnazok napokig, de progi szintem mindig jó volt. Most progi kupozok,és mégis?kissé égő érzésem van, de betudtam ezt is a kupnak. Van még esélyem a babára? Volt már valaki így?

2021. máj. 16. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
De miért 25-ös tesztet használtál? Nem értem. Nekem a 25-ös teszt a 13 dpo-n még semmit nem mutatott mikor a 10-es teszt már egyértelműen pozitív volt.
2021. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Hogy a kérdésedre is válaszoljak:


Én a 12. dpo-n barnáztam nagyon keveset. Nekem mindig így indul a menzesz. De ezúttal nem lett erősebb a barnázás, másnapra teljesen elmúlt ezért is teszteltem. És pozitív lett a 10-es teszt, a 25-ös teljesen negatív volt még akkor.

2021. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első voltam
2021. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ez van csak itthon, de délután már lesz 10es. Nekem is így indul a mensi, azért sírok azóta mióta láttam. Nem merek már mást hinni, tudom holnap lesz csak biztos. Abban reménykedem ha ma kisírom magam, holnap nem fogok a klinikán összeomlani...
2021. máj. 16. 10:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Második inszem úgy néz ki sikerült 🙏 11dpon már egyértelműen pozitív a predictor early ❤️❤️❤️
2021. jún. 10. 13:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj de jó, gratulàlok! :) Boldog, nyugodt babavárást!
2021. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!