Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet baba a...

Rozsavirag2 kérdése:

Szerintetek lehet baba a dologban? Volt már ilyen valakivel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már 18 napja késik a mensim, csináltam 4tesztet is, az első negatív lett de amiket utána csináltam mind halvány pozitív. A melleim nagyon fájnak,néha néha a hasam is görcsöl alul de nem vészes ilyen mensi görcsösen. Nagyon örülnénk babának,szerintetek ha megyek dokihoz hétfőn jó híreket fogok hallani? Normális hogy az összes teszt halvány? Lehet még túl korai és kevés a HCG hormon? :)
2021. máj. 16. 12:07
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ez baba lesz, gratulálok ♥️
2021. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
🥺🥺 De jó ezt hallani../olvasni. Köszönöm!!❤❤
2021. máj. 16. 12:17
 3/42 anonim ***** válasza:
57%
Méhen kívüli is lehet. Ott nem igazán szokott erős lenni a teszt.
2021. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
69%

A doki az égvilágon semmit nem fog látni, visszahív majd kb 2 hétre.

De az jó jel, hogy pozitív a tesztek.

2021. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Azt sem látná ha esetleg méhen kívüli lenne? Akkor szerintetek várjak még a dokival menjek inkább kövi héten?
2021. máj. 16. 12:31
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem jelent túl jót, ha nem erősödött. A méhen kivülinél is van akinek erős a tesztje.
2021. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Hat de azért azt nem írtam de ezeket a teszteket az elsőt csütörtökön délután a másikat pénteken,szombaton vasárnap ugye ma reggel csináltam. De igazából az a reggeli a mai már hiába halvány de jóval sötétebb mint pl a tegnapi :)
2021. máj. 16. 12:48
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

[link]

2 nap alatt ennyit erősödött nekem, de sajnos szívhang nem lett.

10es tesztet használsz, és mindig ugyan azt a fajtát?

2021. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Azt nemtudom most, már kidobtam a dobozokat, az első xepil volt az a 100%os amibe kettő db van, az lett az egyik negatív a másik reggeli pozi,és utána egy baby boom teszt lett pozi majd tegnap és ma megint egy xepil lett erősebb pozi de ezt az egyet tudtam csak reggeli első pisibol csinálni szerintem azért lett erősebb
2021. máj. 16. 13:03
 10/42 A kérdező kommentje:
Kicsit butan fogalmaztam a végét bocsi. Most nézem:) egyedül a mai volt "friss" reggeli. Mert azt egyből felkelés után csináltam. A másik reggelit amit írtam pedig mar úgy hogy hajnal 4kor felkeltem kiszaladtam már pisilni egyszer és utána hozott nekem párom reggel mire felkeltem egy tesztet azt csináltam meg
2021. máj. 16. 13:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!