Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszés utánni letargia...

Császármetszés utánni letargia?Folyamatos fogyás?

Figyelt kérdés
Ugy erzem miota megmutottek(3 hete) hogy nagyon letargikus,ideges vagyok,mindenert kiakadok es sirok,probaloj turelmes lennina korulottem levokkel de nehezen megy,egyedul a kisbabámhoz van csak turelmem s erom.Valamint nem akarok se enni se inni,meg a víznek is rosz íze van ugy erzem a számban nemh az ételnek.Elso heten 5 kilot vesztettem,utanba megint 5-t,es mult heten 2-t normalis ez?
2021. máj. 16. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Orvossal beszéltél erről?


Valószínűleg szülés utáni depresszió. De lehet betegség is. Mindenképpen a háziorvosoddal vagy a nőgyógyásszal beszélj! Vagy mind a kettővel. Ez nem normális!


Csak abban az esetben fogynak ilyen gyorsan, ha nagyon vizes volt a kismama. Pl toxémia miatt felvizesedett. De arról tudnál...

2021. máj. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Valószínű sok víz volt rajtad és az megy le. Szülés után a hormonoktól általában nem éhes az ember, de azért próbálj meg leveseket, főzelékeket enni.

Ha a hangulatod nem javul akkor pszichológus.

2021. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj erről egy orvossal + keress fel egy pszichológust. Ez nekem nagyon szülés utáni depressziónak hangzik. Minél előbb van vele foglalkozva annál hamarabb jutsz túl ezen. Mindenképpen kérj segítséget, akár a párod felé is jelezd, hogy ez neked most egy nehezebb időszak és sok minden van benned, amit nem értesz miért történik.
2021. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nem feltétlen van köze a császárhoz. Csak ha nagyon rosszul elted meg. Amúgy alapból a hormonok is szorakozhatnak veled. Viszont a gyors fogyast azt mindenképp említsd meg orvosnak is mert amögött lehet betegség pl pajzsmirigy gond is.
2021. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Amit én javasolnék az prenatális tanácsadó. Nyilván veszteségként élted meg a császárt. Gondolom azt érzed, hogy senki nem ért meg, nem tudja beleképzelni a helyzetedbe. És ez így is van. Ez a te szülésed, a te megélésed és neked kell rajta dolgoznod. Nem szégyen ha rosszul élted meg a szülést. Nem szégyen ezt kimondani sem.
2021. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem a császártól van, hanem a szülés utáni hormonoktól, pdzichiáter segíthet, de ha csak egy kis baby blues akkor elmúlik magától.
2021. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A 12 kg fogyás miatt nagyon irigyellek. A többi miatt már kevésbé. Mindenképp konzultálj orvossal.

A rossz hangulatod lehet baby blues, ami tök normális és pár hét alatt magától rendeződik. De sajnos lehet szülés utáni depresszió is, ami orvosi segítséget igényel.

Az ízérzékelés elvesztése meg Covid gyanús.

2021. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!