Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Lehet valami baj...

Kismamik! Lehet valami baj van? Nem növekszik a pocim? Szerdán lesz 2 hete, hogy ultrahangon voltam. Jövőhét csütörtökön megyek 18 heti ultrahangra, de nem érzem, hogy növekedne a pocim. Remélem nincs baja a babának!?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt, de ettől ne ijedj meg. Van hogy hirtelen megindul a pocinövekedés, van, hogy nem látványos. Sőt, nekem pont a 18. hét körül volt egy időszak, mikor nem volt étvágyam egyáltalán, és így még kisebbnek tünt a hasam.

Majd meglátod az uh-n, hogy szép nagyot nőtt két hét alatt a babád! Írd meg, mi volt! :-)

2010. aug. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy te nem erzed,az tok normalis,hiszen minden nap tobbszor tukorbe nezel,es latod a pocidat,igy nem tunik fel neked a novekves.Biztosan no rendesen,ne aggodj,velem is megesik neha,hogy csak bamulgatom a pocim,es kerdezem magamtol : "nott-e valamit?nekem fel se tunik",viszont ismerosok,akikkel ritkabban talalkozom mindig megkerdezik:"mennyi van meg hatra?meg nem szulsz?akkora a pocakod... :)".Ha megnyugtat,merd le neha a hasad korfogatat,de ne szamits oriasi elteresre egyik hetrol a masikra.

A babad biztosan no,es a pocid is,meglatod a vege fele mekkora lesz :D.

Boldog babavarast.

33HETES KM

2010. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat megnyugodtam.Majd visszatérek jövőhéten és megírom mi volt uh-on.

Boldog babavárást neketek.

2010. aug. 24. 09:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanezt éreztem a 17-18. hét környékén. Olyan volt, mintha teljesen leállt volna a pocakom a növekedéssel. Aztán lemértem a hasam körfogatát, és 4 cm-rel nagyobb volt, mint egy héttel azelőtt. Azért nem látod a növekedést, mert már nem olyan látványos, de hidd el, nő az a poci. :) Ha a jövő hét csütörtököt még messzinek látod, akkor menj be a védőnőhöz, hogy nézze meg a babó szívhangját. Akkor megnyugszol, hogy nincs semmi baj. Boldog babavárást.
2010. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!