Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesten a péterfy korházba...

Budapesten a péterfy korházba ultrahangon? én most kedden megyek elöször oda a 12. heti ultrahangra?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem hogy ott vajon én is fogom látni a monitort? mert eddig a rendelőbe ahova jártam ott nem volt csak az orvosnak és én sajnos nem láttam semmit:S
2011. júl. 7. 15:03
 1/8 chiquitina válasza:
Ha a Hepinethez mész, ott pont szembe fekszel a kivetítővel, így mindent látni fogsz, és ha doktorNŐ lesz bent, ő kommentálni fog neked mindent, hogy mit látsz.
2011. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen oda megyek:) az jó már alig várom, 12hetesen már kivehető számomra is a baba?
2011. júl. 7. 20:29
 3/8 chiquitina válasza:
Igen, egész baba formája van már 12 hetesen. Látni lehet a végtagokat, gerincet, szívét, stb. A nemét szerintem még nem fogják látni, főleg, ha kislány, de ha fiú, az is lehet, hogy pont látni fogjátok a kis fütyit. :)
2011. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
holnap megirom hogy mi volt:)))
2011. júl. 11. 07:18
 5/8 A kérdező kommentje:
szuper volt, minden rendben van hála, 2képet is kértem, 4d ultrhangon voltál a hepibe? és mennyibe került és mi volt benne? mikor érdemes 4dre menni?
2011. júl. 12. 16:40
 6/8 chiquitina válasza:
Örülök, hogy minden rendben van és nem csalódtál bennük. Voltam 4D-n, bár ez már két éve volt és nem emlékszem az árára. Azt tudom, hogy a teljes ultrahangot felveszik neked DVD-re, amit oda is adnak, illetve kinyomtatnak 1-2 jól sikerült képet a babáról. Szerintem mindenképpen megéri, szülésig én is nagyon sokszor nézegettem a DVD-t. A 25-30. hétig érdemes babamozira menni, ilyenkor már szép az arca és akár azt is kiveheted, kire hasonlít! :) Minden jót nektek!
2011. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:), neten utánna néztem, és 9900 a sima baba mozi ebben egy dvd a vizsgálattal cd a képekkel és plusz 1 kép, illetve van kicsit többért ugyanez plusz vizsgálat:)
2011. júl. 13. 06:28
 8/8 anonim ***** válasza:
ingyenes volt amit kértél először képet? :) mi aza hepi? én kedden megyek be a péterfybe, de csak annyit tudok még h terhesgondozásra kell mennem
2013. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!