Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy 6 hetes terhesen...

Normális hogy 6 hetes terhesen iszonyat sokkal éhesebb vagyok, mint eddig?

Figyelt kérdés
Rettenet éhes vagyok egész nap, akkor is ha csak jó ch-kat viszek be:( hogy tudnám Ezt elkerülni és a nagy mértékű egészségtelen hizast? Hogy néz ki az etrendetek kismamák?

2021. máj. 19. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy-két hét és jön majd az émelygés, akkor meg semmit nem fogsz kívánni kb..

Persze, lehet nem így lesz és te megúszod.

Amúgy én magvakat, kekszeket, ropit ettem, h.ne érezzek a főétkezések között éhséget.

2021. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Emelygesen múlt héten tulestem már, és a brutal gyomor égesen fajason... akkor nem tudtam enni de a héten felennem a hazat is😅
2021. máj. 19. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is folyton ennék, de nemcsak ch-t, bármit. Úgyhogy én belakok uborkából, paradicsomból. Neked ez nem opció?
2021. máj. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon ég és faj is a gyomrom az éhség melle, szóval nem igazán merek paradicsomot, savasabb zoldseget savanyított dolgokat enni :/

Ami nagyon megy az a banán nálam, viszont azt meg nem igazán kellene mert felek hogy előhozza a terhességi cukrot

2021. máj. 20. 07:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Hajnal 4kor arra keltem, hogy éhen akarok halni, pedig későn vacsoráztam, meg nasiztam is alvás előtt 😃

Aztán jött a hetekig tartó émelygés

2021. máj. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én hallgattam az éhségre és jóval többet ettem az elején, azt gondoltam, oka van, hogy éhesebb vagyok. Aztán úgy a 7. héttől az első trimeszterben gyümölcsjoghurton meg narancsleven éltem az émelygés miatt, és rengegeteget feküdtem (ezektől voltam jobban, home office-ban ágyban dolgoztam), mégis fogytam és szerencsére semmi baj nincs a cukrommal (21 hetes vagyok, cukorterhelés még nem volt, de van itthon mérőm és szoktam ellenőrizni, hogy meddig megy föl étkezések után pl.) Pedig eléggé aggódtam a cukorbetegség miatt én is, remélem tényleg szerencsém volt.
2021. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!