Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnéziummal más is járt így?

Magnéziummal más is járt így?

Figyelt kérdés
MagbeB6ot szedtem napi 2szemet. Majd egyre jobban elkezdett fájni a derekam pocakom és meg emeltem 2x2-re na azóta úgy megy a hasam mint a patak.... Ha viszont napi 2szemet veszek be mint eddig nem megy a hasam de görcsölget és a derekam is fáj. Ma vettem magnesolvot hátha.. Reggel meg ittam egy tasakkal már azóta 3x voltam wcn. Ilyenkor mi a teendő?
2021. máj. 20. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
A magnézium csinál ilyet. Próbálj meg olyat találni amit jobban tolerálsz. Én biszglicinát, laktát, és citrát formában szedem. Illetve egyszerre csak 1-et veszek be.
2021. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Szedj másik magnéziumot. A magneb6 terhesség alatt lófüttyöt ér.

Magnezi citricii

2021. máj. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Magnézium túladagolás. Pár napig csak akkor vegyél be 1-et, ha már nagyon nem bírod. Cserélgetheted a márkákát, de ha túl sok van a szervezetedben, akkor mindtől menni fog a hasad.
2021. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem túladagolás, csak elosztva kell beszedni. Itt mindegyik említettről szó van - a végén van egy lista, hogy kb. mik a legelterjedtebb jól felszívódó készítmények: [link] A magnézium az egyik legnehezebben túladagolható ásványi anyag és eléggé gyorsan fogy. A magnesii citriciben kb. ugyanannyi a tiszta magnéziumtartalom, mint a magneB6-ban, csak a vegyület más. Most gondold el, hogy ha 4 magneB6 meghajt (196 mg magnézium), akkor egy tasak Magnosolv (365 mg magnézium) miért ne tenné. Gyakorolj, mert nagyon egyéni is lehet, ki melyiket tolerálja jobban és a szervezet is képes idővel alkalmazkodni.
2021. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!