Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az ha enyhén görcsölg...

Normális az ha enyhén görcsölgetek?

Figyelt kérdés

Mármint erősebb mint a mindjárt megjön érzés, de azért még nem kimondottan görcs.

Hasam szokott keményedni, de az a front miatt szerintem.Tegnap este volt először, meg ma reggel, de nem tart sokáig, elmúlik.

Ja és a derekam is fáj picit, de az amúgy is szokott..

31+4 hetes vagyok.

Babus meg változatlanul felváltva focizik és csuklik a pocakomban, szinte egész nap:)


2010. aug. 24. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze,teljesen normális.A keményedéseknél arra figyelj,hogy rendszertelenek maradjanak.A mensis görcs is már jóslónak számít.De természetes.

Nekem már többször jöttek fájások éjjel szabályos időközönként,de aztán bealudtam,és abbamaradtak.Szerintem ez is normális.A keményedések és mensis göcsök nekem is meg vannak.Jobban figyelek rájuk de semmi több.

Lassan úgyis szülünk:)))


35 hetes km.

2010. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

huh, köszi:)persze teljesen rendszertelen, még csak 2 szer volt:)én is gondoltam rá hogy jóslófájás szerűség, csak korainak tartottam...mondjuk a hasam is már a 20. hét óta keményedik...

nagyon durva hogy nem sokára szülünk:)

2010. aug. 24. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!