Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhessen normális...

15 hetes terhessen normális az hogy néha görcsölgetek, meg éles szúrást érzek néha az alhasnál? Meg álmatlanságban szenvedek?

Figyelt kérdés
2008. febr. 20. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is görcsölt,szúrt sokszor az alhasam,de most már abbamaradt(25 hetes vagyok).nem tudom mitől lehetett de nem lett semmi bajom+a babának sem.
2008. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden normális,amit írtál.Én is szoktam görcsölgetni,17 hetes vagyok.Igaz nem erősen, de van,kell a hely odabent ,alakulunk át, nő a méh, és hol itt nyom majd a baba is valamit, hol ott.Az álmatlanság is ha nem eszed tele magad este, akkor is normális,és még elég sokszor tapasztalod, úgyhogy ha teheted,pihenj napközben.
2008. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. A méh nől, ezért mindig okoz fájdalmat. Nekem is szokott, tágulnak a méhtartó szalagok is, később a baba is nyomhat itt ott.-)

Az álmatlanság is nomrális, nekem korszakos, 2 hétig alszok, utána 2 hétig nem.-)

Semmi baj, légy nyugodt.-)

2008. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!