Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a hcg szint?

Normális a hcg szint?

Figyelt kérdés
4 hetes és 4 napos terhességnél normális az 1108-as hcg szint?

2021. máj. 21. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy korábban fogant, nem félidőben. De állítólag ikerterhességnél is magasabb a hcg
2021. máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem így lettek ikreim, hogy vagy 3szor annyi volt a hcg szintem, mint a normál.
2021. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értitek, hogy magasabb az érték, mint kéne, és fennáll az ikerterhesség gyanúja? Hüvelyi UH-n még nem láttak semmit, ezért nézték meg a hcg szintet. Köszönöm, hogy válaszoltatok! :)
2021. máj. 21. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, azt mondjak, hogy ikrek eseteben magasabb a hcg.
2021. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is magasabb a hcg az elejétől fogva, de nem ikrek. Nem is volt iker :)
2021. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az számít valamit, hogy nincsenek rosszulléteim? Annyi tünetem van csak, hogy elmaradt a menstruációm, ill. egy nagyon-nagyon picit érzékenyek a melleim. Gondolom ikerterhességnél hamarabb előjönnek a tünetek, a rosszullétek.
2021. máj. 21. 19:45
 7/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

Nekem hamarabb jelentkeztel tunetek es dupla olyan rossz volt, mint amikor csak egy babat vartam.

Nagyjából 6 hetesen kezdtek tuneteim lenni, olyan,hogy hanyinger egesz álló nap,szedules.

Egyebkent erdekes, de amikor még nem tudtam,hogy terhes vagyok, megjegyeztem, hogy de fura szagú a rakott teszta. Anyukam kapasbol azt kerdezte, hogy nem vagy te terhes?Mivel annak a tesztanak az ég vilagon semmi baja nem volt. Ezutan 3 nappal lett pozitív a tesztem.

2021. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!