Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire számít tesztnél a...

Mennyire számít tesztnél a vizelet koncentráltsága?

Figyelt kérdés
13. Dpo-n vagyok. Szinte biztos hogy terhes vagyok. Ovulációm 3 nappal tolódott, a menzeszem 30 napos, de már megkellett volna jönnie. (Rövidebb a lut. Fázisom). Viszont nem jött meg 2 napja. A melleim nagyon bevannak durranva, így még sose voltak. Hőm pedig 37 fokos. Tervezzük a babát. Ma délután csináltam egy tesztet ami negatív lett, viszont szinte átlátszó volt a vizeletem mert sokat iszok napközben. Ez ennyire befolyásolná a teszt eredményét? Holnap reggel mindenkepp csinálok újat.

2021. máj. 21. 18:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen érzékenységű egy teszt, azért 1-1,5 órát bírj ki ivás pisilés nélkül
2021. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
X-epil gyorsteszt. Nincs rajta hogy mennyire érzékeny.
2021. máj. 21. 18:17
 3/18 anonim ***** válasza:

25 az nem érzékeny

Predector vagy facellet szerezz rossmannban van facelle.

2021. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A másik amit vettem az predictor. Holnap azzal tesztelek első vizeletből :)
2021. máj. 21. 18:22
 5/18 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett
2021. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Rendben. Kicsit elszomorodtam, de olvasgattam hogy van akinek más tesztekkel rég pozi volt mikor az x-eillel még mindig negatív. :) talan van még remény.
2021. máj. 21. 18:27
 7/18 anonim ***** válasza:

Az én X-epilem a nemvárt napján 15.dpo, délután, szintén vízszerű vizeletből: [link]

10.dpotól mutatta halványan az xepil.

Predictor 8.dpotól színtén halványan, de egyértelműen.

Azért drukkolok!

2021. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Érdekes :) máshol meg láttam képet hogy a predictor erős pozi az xepil pedig negativ és ugyan abban az időben készültek első vizeletből. Minden esetre kíváncsi leszek a predictorra holnap :D x-epil előtt ittam meg kb egy liter vizet a munkahelyemen. Igazából simán lehet hogy felhigította. Különben nemtudom hova tenni az erős mellfájdalmat/érzékenységet.
2021. máj. 21. 19:13
 9/18 anonim ***** válasza:

7es vagyok. Ez pedig a predictor 11.dpon : [link]

Nekem mindkét babámnál ilyen szépen mutatták. De a legjobb barátnőmnek is. Ha tényleg pontosan tudja az ember a dpot, hőgörbe+ovuteszt, akkor a 12.dpotól mutatni szokták a tesztek. Nekem 3 év próbálkozás után ez a tapasztalatom, bármennyit is ittam előtte, és ha 30x pisiltem is aznap. De hátha nálad nem így lesz, drukkolok neked! 😊

2021. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem kb 2 hete volt egy x-epiles kérdésem, 13 dpo délután szinte alig látszott annyira halvány volt. Masnap egy érzékenyebb teszt meg erős pozitív volt. Olyan amilyen a 7-es válaszolónak volt, nekem kb 1,5 késés után lett mikor már 23 000 volt a hcg-m. Pedig pontosan tudom az ovulációm napját.

Szerintem az x epil kb 3-4 nap késés után látszódik normálisan, addig nem érdemes azzal tesztelni.

2021. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!