Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köhögésre folyás/vizelet/magza...

Köhögésre folyás/vizelet/magzatvíz? Mi lehet?

Figyelt kérdés

26 hetes terhes vagyok. Köhögésre távozik belőlem valami. Nagyon enyhén sárgás, nincs szaga, nincs fájdalmam. Dokimat nem érem el.

Ez mi lehet? Vizelet vagy magzatvíz?

Második baba, lehet ez inkontinencia? Picit aggódom


2021. márc. 12. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak köhögés, akkor vizelet lesz..


Kegel gyakorlatozz...

2021. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A magzatvíz áttetsző, édeskés illatú és apró kis fehér darabkák vannak benne. A megnyugtatásért azért mindenképp nézesd meg.
2021. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Patikában vehetsz magzatvíz-tesztcsíkot, így ellenőrizni tudod, hogy nem az-e. (Nem valószínű, de így legalább megnyugszol.)


[link]

2021. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha vizelet,akkor most kezdj el kriston intimzornázni és megerősíteni az izmaidat a te érdekedben.
2021. márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem amikor szivárgás volt, akkor ilyen kicsit csúszós állagú volt a magzatvizem. Mint egy szappan buborék folyadék. Felálltam a kanapéról és úgy folyt ki egy egészen minimális mennyiség, aztán később megint. Nem alul hanem valahol oldalt repedt a burok.

Szerintem ha köhögésre jön és víz szerű, én azt is el tudom képzelni hogy bő folyás. Volt ilyen nekem is az első terhességemkor félidőtől kezdődően hullámzóan. Sokszor nem volt elég a tisztasági betét... :(

2021. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!