Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A legtöbb kismamának ugyanakko...

A legtöbb kismamának ugyanakkora a terhes hasa egy bizonyos hónapban pl a 40.? Ha 1 babával terhesek mennyire nőhet meg a has? Miért van az hogy valakinél nem is látható a terhesség

Figyelt kérdés

2021. máj. 24. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nekem pl a 30. hétig kb nem is volt hasam, és a 41. héten is csak kb akkora mint egy átlagos 6 hónapos kismamának. Olyan is van akinek viszont az átlagtól sokkal nagyobb pocakja van, pl instán volt egy nő akit azzal zaklattak, hogy biztos lóval terhes akkora hasa van. Nagyon sok mindentől függ a pocakméret, és egyénenként változó.
2021. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mitől függ a pocak méret kedves első valaszolo? Minden érdekelne
2021. máj. 24. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Nekem nagyon pici hasam volt. Nem tudom mitől függ.
2021. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy mindenkinek ugyanakkora. Engem például mindig 9 hónaposnak néznek, pedig nem is vagyok terhes.
2021. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Függ pl hogy hol tapadt meg a magzat.
2021. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 terhesség volt a fiamnál nagyon nagy volt sokat is híztam a baba is nagy volt. A lányomnál kissebb volt pedig ő is majdnem 4 kg volt és vele is sokat híztam. 3.babánál sem lett olyan nagy hasam ő lett aleg kisebb 3.7kg.

Attől is függ mekkora, hol fekszik.

2021. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
anyuka magasága, lepény első vagy hátso fali,csipő-derék széleségétől, anyuka milyen alkatu sulyu volt
2021. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akinek hasizma szétnyilt,vagy kövér,tulsulyos 100 kg fölöti, meg akinek hasizam erős annak nem látszik terhesség. aki magas és csipője széles anak pici pocija lesz.aki vékony alacsony keskeny csipője van annak hatalams hasa van. függ genetikátol hányadik terhesség.hányadik bab van bent.soványaknál ruhában 20.hétől látszik a has
2021. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
krédező ha lány vagy terhes lettél azota,mekkora hasad lett?
2021. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!