Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult-e valakivel, hogy...

Előfordult-e valakivel, hogy két vagy több terhességnél kb. ugyanakkora volt a hasa, de a babák születési súlya nagyon különbözött, pedig nagyjából ugyanannyi időre születtek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 2 gyermekemmel kb. ugyanakkora volt a pocim.

A kisfiam 38.hétre 3400 grammal született.

A kislányom pedig 39.hétre 2800 grammal.

2011. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél 103 cm volt a pocim, 2800 gr volt a lányom.38+3 hét

Másodszorra az ikrekkel 106 cm volt, 2 és 2,5 kg voltak a kicsik, vagyis összesen 4,5 kg gyerek. 35+5 hét

2011. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

a 2. egy kicsit megnyugtatott: az 1. babám nagyon kis súllyal született, és bízom abban, hogy a mostani talán nagyobb lesz. viszont a hasam nekem ugyanakkorának tűnik... vagyis túl kicsinek... bár sose mértem, csak úgy szemre. jövő héten megyek kontrollra. akkor ezek szerint még ne keseredjek el annyia.

2011. aug. 26. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia,az első kislányom napra pontosan született 2600 g és 51 cm-el.A második lányom három héttel előbb született 3050 g és 54 cm volt.A hasamat nem tudom hasonlítási alapként mondani,mert az első lányom inkább hátul helyezkedett a csípőmnél,széles,de nem nagy hasam volt,a második lányomnál hegyes,csúcsos volt a hasam és hatalmas,viszont nála hátulról észre sem lehetett venni a terhességet.Mindkettővel nyolc kilót híztam.
2011. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!