Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen mit jelezhet egy...

13 hetesen mit jelezhet egy keményebb pont a méhem?

Figyelt kérdés
Nem az egész méhem volt kemény, hanem a jobb oldalán éreztem egy szilárdabb dolgot. Körülbelül két ujjnyi volt. Rosszat jelent ez? Ma megyek dokihoz, meg fogom vele is beszélni, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Miután felkeltem, utána már hiába feküdtem vissza, nem volt ott. Illetve lehetséges, hogy már kicsivel a bugyivonal felett van a méhem, ilyen hamar kiemelkedik?
2021. máj. 25. 06:27
 1/4 A kérdező kommentje:
*méhemben, reggel van még bocsi :D
2021. máj. 25. 06:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Képzeld el a babád volt, és mire visszafeküdtél elment onnan. De kérlek kérdezd meg az orvost, biztos lesz egy jó napja.
2021. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, de a válasz már nem tartozik rád, ha azt hitted vicces vagy, egyáltalán nem. És nem a babám volt.
2021. máj. 25. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem viszont megoszthatnád, kérlek, mert én is éreztem ilyet tegnap.
2021. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!