Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet pont az a terhesség...

Lehet pont az a terhesség jele, hogy nem fáj a mellem?

Figyelt kérdés

Évek óta beállt már a menstruációm, minden hónap 21-23-a között jön meg és előtte napokkal vagy akár egy héttel is már fáj, feszül, duzzad a mellem és ilyen “mindjárt megjön” érzésem van. Most már napok óta nagyon fura érzésem van, mert egyáltalán nem fáj a mellem, pedig most kéne megjönnie. Az alhasam is csak begörcsölgetni szokott, ami szintén nem volt jellemző eddig. Gyanakodhatok terhességre vagy van olyan, hogy minden jel nélkül jön a menstruáció, vagy egyszerűen csak kimarad?

24L



2021. jan. 22. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd tesztelj....
2021. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ez nem pont a terhesseg jele de ha attól nyugodtabb leszel akkor vegyèl tesztet
2021. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 szerintem se, de nagyon furcsa, sosem volt még ilyen...ezért futott át az agyamon. Mindenestre ha pár napig még nem jön meg, tesztelek.
2021. jan. 22. 19:06
 4/10 anonim ***** válasza:
A terhesség első jele a kimaradt menzesz. Minden más csak pms.
2021. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem így volt, de ilyen begörcsölésre nem emlékszem. Egyszerűen nulla pms tünetem volt.
2021. jan. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 húha, ez most nekem nem túl bíztató, mert még nem szeretnék terhes lenni :D Viszont még mindig semmi, nem jött meg ma sem és pms tüneteim sincsenek. Hát, kíváncsi leszek.
2021. jan. 23. 19:38
 7/10 anonim válasza:

Szia ! Az a biztos , ha csinálsz egy terhességi tesztet! Ha kimaradt a menzesz , akkor az terhességre utal, ha volt nemi aktus. De van olyan , hogy csak úgy kimarad a menzesz! Nekem is volt olyan! Tünetem se volt , semmi jele a menzesznek , egy hónap kimaradt , és a rakövetkező hónapban már megjött. De én akkor tudtam , hogy terhes nem lehetek!

Szóval teszt és kiderül! Küldöm neked az erőt !

2021. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 köszi! Na igazából rájöttem, hogy nem lehetek terhes. Kb 9 napja voltam gumi nélkül együtt a szexpartneremmel(mindig védekezünk, de most ittunk és hát ez van..), de gondolom ilyen hamar még nem maradna ki a menzesz, még akkor sem, ha terhes lennék. Vagy igen?
2021. jan. 23. 23:55
 9/10 anonim ***** válasza:
TESZTELJ! Mit vársz tőlünk?!
2021. jan. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vártam még vele pár napot, szerencsére negatív lett. Akkor esélyes, hogy csak úgy kimaradt most. De nővéremnek pl pont így kezdődött a terhessége :D Szóval úgy tűnik bármi lehet tünet.
2021. febr. 1. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!