Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátsófali mélyen tapadt...

Hátsófali mélyen tapadt méhlepény mit okozhat?

Figyelt kérdés

Most váltottam orvost, ő hívta fel rá a figyelmemet erre. De nem vérzek,barnàzok.. azt mondta, hogy a méh növekedésével nem lesz gond. Ha nem úgy alakul, akkor császár is lehet a vége?

Volt más dolog is, ami jobban foglalkoztatott, ennek csak ma olvasgattam utána, de ebben az esetben sok pár el van tiltva az együttléttől.

Nekem az előző orvosom ezt “nem vette észre”, így engedte az együttléteket.

Amíg nem megyek orvoshoz, nyilván nem leszünk együtt.. de akkor ezek szerint nem is lehetünk már együtt?


2021. máj. 28. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hányadik héten vagy? Amúgy nekem első fali mélyen tapadót mondtak a 21.héten. Tilos volt a házasélet. Előtte a 12. és 18. Heti uh-n hátsó falinak mondták. A 25.héten megint hátsó falinak mondták. Havonta 1 óvatos együttlétet azért összehoztunk a diagnózis után. Nálam császár lett, mert a zsinór nem engedte leszállni a kicsit, így nem is tágultam szinte semmit.
2021. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ma vagyok pont 19hetes.

2hét múlva megyek genetikaira, ott is kérdezhetek ilyesmit a szonográfustól?

Ezekre mondjuk dokira is rákérdezek, csak első baba, és abszolút nem úgy jelezte felém, hogy nagyon nagy baj, nyugodtan mondta, hogy mi a helyzet. Csak

Így aggódom, bár mondta bármikor hívhatom, ellene van az ilyen internet rákereső dolgokra. 🙈

2021. máj. 28. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mondott semmit, hogy tilos lenne, akkor gondolom mindent szabad csak kellő odafigyeléssel. A genetikain is kérdezhetsz. Nálam a szonográfus sorolta a dolgokat amiket látott a képernyőn, én meg megjegyeztem ami felkeltette a figyelmemet és a végén kérdeztem. Nekem a leletemen is rajta volt, hogy tilos a szex. Amit havonta 29-30 napig be is tartottam :)
2021. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a méhlepény rajta van a méhszájon, akkor szoktak eltiltani a szextől, meg akkor van fekvés. De a tiéd nincs rajta, csak a közelében. Ez szüléskor attól még erős vérzést okozhat. Van ahol ilyenkor alapból császár, máshol csak bekészítik a műtőt, aztán ha vérzel, megoldják. Azért nem ijesztgetnek ezzel, mert a 19. héten semmi értelme. Ahogy nő a méhed, úgy megy szépen arrébb a méhlepény. A legtöbb esetben mire jön a szülés, már messze jár a méhszájtól, nem okoz problémát. Ezért nincs miért izgulnod: most nincs baj, hiszen nem vérzel, nem is fekszik a lepény a méhszájon, és szüléskor is nagyon valószínű hogy nem lesz baj, mert addigra elmegy jó messzire onnan.

Nekem ezt így mondták a 18. héten, és a 23-on már tényleg arrébb volt.

Ja, és nekünk senki se mondta hogy ne szexeljünk, de nem volt baj belőle.

2021. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, megnyugodtam!:) köszi a válaszokat!:)
2021. máj. 29. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!