Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinél volt hasonló helyzet...

Valakinél volt hasonló helyzet? Teljes hátsófali tapadásu a méhlepényem amely érinti a bleső méhszájamat. Ha hátsó tapadásu fel dog huzodni? 14hkm

Figyelt kérdés
Erős vérzés után kerültem vele korhazba,ott vették észre.
2019. aug. 15. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
A hátsó tapadás az jó. (Mindegy, hogy hátsó, vagy mellső fali a lepény amúgy). A gond az, hogy fedi a méhszajat, az tud vérezni.
2019. aug. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most még bőven felhúzódik majd ahogy nő
2019. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Nem fedi,csak hozzáér,remélem ez menthető.
2019. aug. 15. 12:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Persze, ahogy nő a méh, eltávolodik a lepény a méhszájtól. Kíméld magad, nem lesz semmi baj, gyakran van ilyen. Csak arra írtam, hogy a hátsó tapadás az jó. A felhúzódást nem befolyásolja amúgy, hogy hol tapad.
2019. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy vagy. Az mindegy hogy mellső vagy hatso fali. A nagyobbbal nekem erintette de mire 24hetes lettem mar nem volt vele baj, viszont van olyan ismerosom akinek sajnos nem tavolodott el es csaszaros lett emiatt, de ha úgy vesszük sok mas miatt is lehetett volna az, szerintem ezt nem bánta. Neki a kellemetlen az volt, hogy előtte sokat kellett feküdnie kórházban.
2019. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen fedte a méhszájat a lepény. 12-16. hétig voltam kórházban, ömlött belőlem a vér...

Aztán feljebb húzódott, és utána már nem véreztem többet. A kisbabám pedig azóta már meg is született; ép és egészséges!

2019. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Kaptál rá valamit amíg a kórházban feküdtel?
2019. aug. 16. 07:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Már előtte is kellett progeszteront használnom, azon emeltek. Mást nem kaptam, csak feküködnöm kellett, csak wc-re, meg egy 5 perces zuhanyra kelhettem fel.
2019. aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!