Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor jelentkeztek a...

Kinek mikor jelentkeztek a terhes tünetek? Hányinger, ilyesmi.

Figyelt kérdés

4+6 vagyok ma és egész délutántól hányingerem van. Első babámmal csak 7. héten kezdődött 2 hétig tartott, nem hánytam.

26 naposak a ciklusaim és 25. napon már pozitív volt a teszt.


2010. aug. 24. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem 7.héten kezdődött hányással ami a 15.hétig tartott
2010. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 8. hétig tartott, és a 13. héten múlt el.
2010. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mármint a 8. héten kezdődött. Bocsi. :)
2010. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hetet késett,aztán csináltam tesztet.Mikor kiderült,hogy várandós vagyok,akkor 5 hetes volt a pici.A tünetek kb a 7-ik héten kezdtek jelentkezni.
2010. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7. héten kezdődött és a 12. hétig tartott.hányás nem volt csak egész napos hányinger.
2010. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia én is 5 hetes vagyok ma. nekem a szédülés a sláger nagyon,pici hányingerem van csak.aludni meg egyáltalán forgolódok, szegyény bébit össze-vissza rázom :D ez vicc volt. hát én is kíváncsi leszek hogyan alakulok a továbbiakban milyen tünet jön még.
2010. aug. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Borzalmas volt nekem is az éjszakám. Utolsó neked első baba?
2010. aug. 25. 09:41
 8/9 anonim ***** válasza:
hát én sem sokat alszok, csak forgolódok össze vissza.igen első baba, és elsőre is sikerült. ma kaptam meg a kis könyvet. neked is 31én volt ovud? meg juli 21én a mensesed? nekem igen.
2010. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nekünk is elsőre sikerült. :)

Igen 21-én volt az utolsó mensim de szerintem nekem aug 2-án volt az ovum.

26 naposak általában a ciklusaim. Neked?

Délután jobban lettem ma egy kicsit ettem almát az után. Remélem ma jó éjszakám lesz.

2010. aug. 25. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!