Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megkérhetem 18 hetes genetikai...

Megkérhetem 18 hetes genetikai vizsgálaton az orvost, hogy nézze meg a méhszájamat is vagy ciki ilyet kérni tőle?

Figyelt kérdés
2021. máj. 31. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Elvileg nézik. (Nekem minden vizsgálaton nézték)
2021. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem eddig nem nézték...
2021. máj. 31. 16:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan érdekes? Van valami tüneted? Mert amúgy különösebb tünet nélkül tök fölösleges turkálni. Nekem egész terhesség alatt csak a 36 hetes uh-n nyúlt be a doki, addig le se kellett vetkőzni, csak ultrahangozott.

(Kivéve a legelsőt, a terhességmegállapítást 8 hetesen, mert az még hüvelyi uh volt)

2 terhességből mindkettőnél így volt

2021. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok. A hasi uh-n is látszik a méhszáj állapota. Nem kell "turkálni".
2021. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2021. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem semmi tünetem nincs, nem görcsöl, nem fáj sehol..néha egy kis szurka ahol nyúlnak a szalagok..

De ha látszik uh-n is akkor biztos szólt volna ha valami nem jó..

2021. máj. 31. 17:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma voltam a 18.heti genetikai UH-n. Látszik a hasi Uh-n a méhszáj, a leletemre is ráírták a méhszáj állapotát.
2021. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden uh-m hasi uh volt magánrendelőben, és minden uh-n nézte a dokim a méhszájat is. Látszik az ultrahangon.
2021. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A méhszáj állapota egy pillanatnyi adat, nincs jelentősége. Felesleges és káros ósdi szokás ez a turkálás, csak azért maradt még fent, mert a kedves dr urak így több pénzt tudnak kihúzni.

Ha görcsölsz, vérzel stb akkor majd megnézi a méhszáj állapotát, de tünetmentes terhesség alatt indokolatlan a turkálás.

Nekem 2200 volt a méhszájam, sajnos besz*opzam a jaj juj ellenőrizni kell havonta 12 ezerért, hogy 'minden rendben van' természetesen rendben volt minden, csak akkor még tudatlan és fiatal voltam. Az utolsó hónapban hetente "kellett" mennem vizsgálatra :D én hülye...

2021. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9!


Ahhoz nem kell turkálás!!


Mondom, hasi uh-n is látszik.

2021. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!