Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudom hogy nyílik a...

Honnan tudom hogy nyílik a méhszáj terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hogyan tudja az ember hogy kinyílt a méhszáj ha megsem vizsgálja az orvos a kismamát? Engem legelején vizsgált meg azóta nem, 24 hetes terhes vagyok. És azt mondta hogy egész terhesség alatt nem fog vizsgálni, ha lehet ne bántsuk. Ezt megértem de honnan lehet tudni hogy nem nyílt-e ki a méhszáj?
2021. máj. 28. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha néz hasi uh-n akkor látja, hogy van-e tölcsérképződés. Ha nincs akkor zárt a méhszáj.
2021. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Uh-n látszik.

Egyébként örülj neki, hogy nem piszkálják...

Nekem a doki, pontosabban a tanulója addig vizsgált a 18.héten, 1 ujjnyira a külső kinyílt.


Ha nyilik, az általába fájdalommal, vérzéssel jár.


Van egy 2évesem, vele egyáltalán nem volt manuális vizsgálatom 🙏


22.hkm

2021. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem minden UHn nézi, még mondja is, hogy zárt a méhszáj. Biztos neked is nézik, csak gondolom akkor nem mondja.
2021. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
UH-n látják. Azt is, ha zárt, azt is, ha nyitott. Biztos neked is nézik.
2021. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most egy kicsit megnyugodtam.
2021. máj. 29. 21:32
 6/6 Lyoni ***** válasza:
Bocsánat hogy itt de ultrahangon csak a belső mehszajat látják nem?
2021. jún. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!