Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt az az etel, amit nem...

Mi volt az az etel, amit nem szerettetek és a terhessegetek alatt meg azt kivantatok?

Figyelt kérdés

Ha van kedvetek irjatok meg, hallottam mar erdekes dolgokat:)

Nekem egyebkent a banan az egyik, amit gyerek korom ota utaltam és most par hete folyamatosan azt kivanom, szóval rengeteg banan van itthon, mert 3-at legalabb megeszek naponta. A masik ilyen az a sajttorta, amit sosem szerettem, de most imadom.


2021. jún. 6. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Spenót. Van rólam kép gyerekkoromból, amikor inkább a macimat kentem be vele, csak ne kelljen megennem, terhesség alatt viszont nagyon kívántam és még most jóval szülés után is szívesen fogyasztom.

Tervezzük a második babát, kíváncsi vagyok mi lesz... talán a káposzta. :D

2021. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a tökfőzelék volt, aztán egyszer megkívántam kb a 10 héten, anyukám hétvégére csinált nekem.. mondanom sem kell, 4 nap múlva már nem kívántam, de ahogy megéreztem az illatát egyből ennem kellett. Pedig régen már az illatától is rosszul voltam... hát most nagy kedvenc :D
2021. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Marhaporkolt tarhonyaval. Kulon kulon is utalom,de kert partin voltunk es az is keszult,egybol ettem egy nagy tanyerral 😅 azota sem,de meg ragondolni is rossz :D
2021. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerencsére nem volt ilyen egyik terhesség alatt sem
2021. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2 jaj a tokfozelekert en sem vagyok oda, de a szuleim imadjak

Meg a terhessegem elejen mentunk hozzajuk es anyukam epp vette ki a hutobol a tokfozeleket, hogy ok majd azt esznek ebedre, de nekunk fozott mast. Hat en is vegul azt ettem annyirs megkivantam. Azota sem, sot mar csak a gondolattól is rosszul vagyok:D

2021. jún. 6. 23:18
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Gyűlölöm a marcipánt, ennek ellenére egyik nap muszáj volt bemennem és marcipános sütit ennem.

Alapból nem szeretem a kolbászt, de mióta terhes vagyok, azóta bármikor meg tudnám enni, ha meglátom valakinél. Persze azt most még enni sem lehet, így csak sóvárgok egy olyan kajáért, amit nem is szeretek.

2021. jún. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Kocsonya. Most karácsonykor teljesen kivoltam. Hazamentünk szüleimhez és pont csinálták, nem hyőztem kivárni hogy valamennyire megdermedjen😂 17tányérral csináltak, 3nap alatt elfogyott. Mikor megtudtam sírógörcsöt kaptam. Azóta is imádom



A másik a sütőtök. Sose szerettem, férjem pedig imádja. Vett magának, hogy itthon majd megcsinálja. Megcsinálta, de 2kis kockánál többet nem evett belőle😅

2021. jún. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Rántotthús. Rosszul voltam még a szagától is, most meg simán lemegy.

Illetve a gyümölcsleves nem volt a kedvencem (szóval utálni kimondottan nem utáltam) most viszont folyton csinálok. Kívánom a gyümölcsös dolgokat.


De nekem több az olyan kaja amit szerettem, most meg nagyon rosszul érint az illata is. pl hagyma. Illetve kiszagolom ha valami nem friss pl salátában. De gondolom ugyanezért van furi illata a savanyított tejtermékeknek (tejföl, kefír, joghurt)

2021. jún. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az édes íz lett kedvenc, nagyon nem voltam édesszájú, sőt... Meg a túró. Nem rajongok érte, de most jöhet, minden mennyiségben. 😊
2021. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

Lángos. Soha nem ettem meg mert egy pár falat után ferfordult a gyomrom. De terhesen ettem. A kólát az első terhességem után nem tudtam meginni de most a második terhességemnél sokat ittam.

Az Hellt is megutáltam. Nem ittam terhesség alatt csak előtte párszor. Most ha megérzem az illatát elhánynám magam legszivesebben.

2021. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!