Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hónapban szokás...

Olívia_1902 kérdése:

Hanyadik hónapban szokás eltávolítani a méhen kívüli terhességet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves vagyok és várandós. Még nem jutottam el nőgyógyászhoz, (már van időpontom) csak nagyon félek a méhen kívüli terhességtől. Első baba. Férjemmel már nagyon szerettük volna a babát és fél év alatt össze is jött. Szeretnék pár dolgot megtudni erről, hogy ez mennyire veszélyes még az első 1-2 hónapban, és hogy a beágyazódás utántól számítva mennyi időre kell azt eltávolítani?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jún. 4. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal amint észreveszik. Ha túl nagyra no a baba méhen kívül bukhatja az anyuka a petefészkét is akar de a vezetéket szinte biztos. Marad egy, amivel teherbe tud utána esni. Lehet életveszélyes állapot is stb. Viszont nagyon ritka, szóval ne parazz ezen. Ha semmi jel utal rá, hogy bármi rendellenes lenne, akkor nem kell tulparazni.
2021. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha méhenkívüli lenne azt észre vennéd.... Erős görcs, kávé zacc szerű vérzés stb

A méhenkívülit azonnal meg kell szakítani amint kiderül hiszen nagyon súlyos következményei lehetnek

Ahogy az első válaszoló is írta!

Ha az orvos látja, hogy jó helyen van a baba és van embrió is és szívhang is nagy baj már nem lehet. Persze nincs garancia semmire.

Nem a méhenkívüli a leggyakoribb

Inkább az amikor van embrió de nincs szívhang vagy meg áll a fejlődésben...

Ezekre úgysem lehet felkészülni, úgyhogy kár ezen agyalni!

Ne vonzd be a rosszat

2021. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem februárban volt méhen kívüli terhességem.

Az első kimaradt menstruációm napjától 2 hétre elkezdtem vérezni és fájdogált az alhasam. Csak pecsételő vérzés volt, utána pedig barnázgatás.


1 hétig megfigyeltek és vért vettek 2 naponta (uh-n nem lehetett látni semmit), utána megműtöttek.

2021. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor veszik ki, mikor diagnosztizálják a rendellenességet.
2021. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok.. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Ma voltam dokinál. A babával minden rendben 10 hetes a magzat lassan. Január közepére várható a picúr😍💖
2021. jún. 14. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
méhen belüli a terhességed.akkor megnyugodhatsz
2021. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!