Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy nyugtassam meg a felesége...

Hogy nyugtassam meg a feleségemet? És megértse hogy nem baj hogy terhes?

Figyelt kérdés

Mar van 1 gyerekünk most lesz 3 éves és megy oviba ő meg dolgozni akart már nagyon vissza menni.

Volt orvosnál 2 hónapos terhes. Sír és idegeskedik hogy most mit fog szólni a főnöke és a munkatarsai hogy megint itthon lesz.

Szerintem nem baj hogy terhes, akartunk kis tesót amúgy is.


2021. jún. 8. 21:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%
Ne vetessétek el könyörgöm! Csak azt ne. Utolsó te meg ásd el magad.
2021. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Dehogy vetessük el.

Ő sem akarja elvetetni.

2021. jún. 8. 22:48
 13/20 anonim ***** válasza:
24%
Örülök :)
2021. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az is közrejátszik, hogy már megígérte, megbeszélték, hogy vissza megy. Gondolom azért is érzi magát szarul, mert nem ez volt megbeszélve és most aggódik azon, hogy róla mit gondolnak. Az élet ilyen, amelyik főnök ezt nem érti, az csessze meg. :) nyugtasd meg, hogy nem számít ki mit gondol. Mire visszamegy lehet, hogy már fele ott se lesz, a másik pedig, biztos van felvéve a helyére valaki. Oké, lehet, hogy az béna, bunkó, ostoba, és mindenki nagyon várja a feleséged, de majd elfogadják. Különben is, minden csoda 3 napig tart, nem fognak sokáig ezen rugózni. Mire vissza menne 3 év múlva, már el is felejtik ezt. :) kellemes babavárást Nektek!!
2021. jún. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%
14, ha ahhoz hülye, hogy rendesen szedje a gyógyszert, akkor ő rúgta fel a megállapodást. Így járt.
2021. jún. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Hallgassál már el te állat.
2021. jún. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

Mondd meg neki, hogy amúgy nem kötelező 3 évig otthon maradnia. Ha már elege van a babázásból, visszamehet a gyerek 6 hónapos korától kezdve kb bármikor dolgozni.


Most lehet, hogy ezért meg leszek kövezve, mert az az általános nézet itthon, hogy aki nem ül a kiságy mellett 3 évig nonstop, az minek szült meg szaranya meg hasonlók, de a gyereknek semmi baja nem lesz, ha mondjuk egy évesen már bölcsibe megy. Abból viszont lesz, ha egy idegbeteg, totál kimerült anyja van, aki a háta közepére sem kívánja a vele való foglalkozást.

2021. jún. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne a legjobb, ha azt látná, hogy örülsz a babának.

Beszélj vele a babáról, tervezgess, vegyél ezt azt, nézd át a nagytesó cuccait, mi az ami még jó lehet, mit kell beszerezni.


Most még nem fogta fel, hogy terhes, babája lesz, még csak a hátrányokat látja és el van keseredve. Amíg fejben el nem jut addig, hogy babája lesz és ez milyen jó, addig szerintem ebben tudsz napi szinten segíteni. Tervezgetni hol lesz a babaágy, mit hogyan fogtok megoldani.


Én is hasonló helyzetben vagyok, nekem ez segítene.

2021. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
28%
ha nem szedte a tabit, akkor mit gondolt? jobb is ha nem megy vissza dolgozni, mert aki azt nem fogja fel, hogy a tabit nem véletlen kell mindennap bevenni, az ne nyúljon veszélyes anyagokhoz, ha ennyi esze van
2021. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
41%

#19

vagy használjon olyan fog.gátlót amire nem kell napi szinten figyelni.

Én is képtelen vagyok minden nap bevenni ugyanabban az időben a tablettát (meg otthon is felejtem), de ezt tudom magamról és ezért nem is szedtem miután rájöttem h ez nekem nem megy.

Van injekció, spirál, gyűrű...

2021. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!