Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjonnie erre ma délelőtt jött meg de nagyon kevés mennyiségben. Mértem a homersekletemet is hüvelyben és tegnap reggel 37, 3-at mertem ma reggel meg 37,8at. Teszt negativ.Tegnap es éjjel nagyfokú émelygés tört rám es sűrűn kell pisilnem is. Lehetek mégis terhes?
2021. jún. 12. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Teszt negatív, vérzés jelentkezett = nem vagy terhes
2021. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, szerintem menj el orvoshoz, sajnos így elég nehéz elmondani. De azért megkérdezem: Reálisnak tartod hogy az vagy? (Szedted a gyógyszert, volt e a srácok gumi)
2021. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Realisnak igen. 8 hónapja babaprojekten vagyunk es hat örülnénk is neki :)
2021. jún. 12. 17:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért is merem feltetezni mert az első nao mikor megjon sok vér távozik, ilyen surutol kezve az elenk pirosig, most meg pár csepp vér volt eddig es inkább ilyen áttetsző valami szivarog jobban. A hőm is fent van azóta is, nem esett le. Létezik ez hogy a teszt még nem mutatja, de kicsit meg is jön...!? Vagy engedjem el ezt a hónapot is?
2021. jún. 12. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az első babánál először nem mutatta ki, de 3 nappal később igen. Nekem is nagyon kevés volt a menzesz, és amikor elmentünk orvoshoz nagy volt az öröm. A második baba már nem jött ilyen könnyen össze, sajnos orvosi segítség kellett a babához. Ne veszítsd el a reményt, még egy teszt sok kitartás, és meglesz! 🤞
2021. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, aranyos vagy! Mar elmondani nem tudom. h várjuk a picurt es egyre kevésbé bírom mar a csalodasokat. Most teljesen azt hittem már h babát várok, minden tuneteim megvolt erre tessék... reménykedek meg azért
2021. jún. 12. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Voltatok orvosnál? Mi lett az eredmény? (2.és 5.voltam)
2021. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
terhes lettél azota?
2021. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!