Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6hetes terhes lehetek/lehett...

5-6hetes terhes lehetek/lehettem, pozitív tesztem volt és megjött, akkor ez vetélés?

Figyelt kérdés

4nap késés után pozitívat teszteltem, majd megjött úgy voltam vele nem vagyok terhes ezért cipekedtem, és a 3. napra nagy darabok jöttek belőlem(amúgy is szokott darabos lenni, de most sokkal több).

17éves vagyok nem értek én annyira a teszteléshez, ezért 2óra múlva is ugyan abban néztem meg egy másik tesztet ami emiatt lett negatív.

Most nagyon szomorú vagyok, hiába nem terveztem, hiába nem vagyok együtt már az apával, én akkor is megtartottam volna, és most valószínűleg még is elment. Most a 3. nap végére kezd elmúlni a mensi, de reggel még darabos volt és azt olvasom hogy az vetélés. Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat, mert nekem még nem sok van a terhességről.

Amúgy csak az előváladéktól estem teherbe.


2010. júl. 4. 22:41
1 2
 1/14 anonim válasza:
szerintem mindenképp menj el dokihoz,ártani nem árt:)
2010. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia,

Valószínü volt beágyazódásod de elment. Ilyen rengeteg nönek van, sokan észre sem veszik, mert a menstruációval levál. Ha teszt pozitív volt akkor terhse voltál.

Szerintem azért menj el dokihoz ha elmúlt a mensid és azért ond el neki hogy volt egy pozitív teszted, de megjött. Nézzen meg hogy rendesen kitisztultál-e. Ès írjon fel gyógyszert hogy ha nem akarsz gyereket akkor tudjál védekezni.

Tesztet majd csak egy hét utan csináljál.

A teszt úgy müködik, hogy a tested a beágyazódástól a sejtnosztódás miatt HCG hormont termel. ez a hormon minden másnap a 2x-re nö. ha valaki elvetél még napokig pozitív a teszt, ha valaki késön sokhetesen vetél el, akkor még hetekig is pozitív lehet a teszt, mert ez a hormon aztán lassan ürül a szerevzetböl.

2010. júl. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem az első terhességem volt hasonló a tiedhez.Évek óta szerettünk volna babát,de nem jött össze.A nőgyógyászom hormonvizsgálatra küldött aminek az eredménye csak 2 nap múlva lett meg.A vérvétel után nekem megjött rendesen.Másnap telefonáltam a dokimnak,hogy mi az eredmény és akkor közölte,hogy terhes vagyok.Én mondtam,hogy lehetetlen mert tegnap megjött.Azonnal be kellett mennem hozzá,megvizsgált de terhességet már nem talált.Spontán vetélés volt.Nem volt életképes.Azt mondta rengeteg nőnél előfordul úgy,hogy észre sem veszik.Szerintem nálad is ez lehetett.

Azt tanácsolom keress fel egy nőgyógyászt és mond el a problémádat.

Nagyon sajnálom ami veled történt!!!

Kitartást és minden jót!

11 hetes km

2010. júl. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Menj el dokihoz és a védekezést is beszéld meg vele. 17 évesen apa nélkül gyereket vállalni felelőtlenség.
2010. júl. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget.

A héten elmegyek orvoshoz.

Hiába nem terveztem még hogy gyerekem legyen, most annyira rossz, hogy elvetéltem.

3napig volt meg, mert már most szinte alig van már csak ilyen rózsaszínes. 6 napig szokott meglenni.


Jó babavárást kedves 2. válaszoló. Minden jót Nektek.

2010. júl. 5. 10:35
 6/14 A kérdező kommentje:
bocsi 3. válaszoló
2010. júl. 5. 10:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia!Második vagyok.Voltál orvosnál?Minden rendben veled?
2010. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocsi én is elírtam :D harmadik voltam :D
2010. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szia 3.:D

Holnap megyek, félek nagyon. Egy életre megtanultam ezt, hogy VÉDEKEZNI.

Köszönöm, hogy érdeklődsz, holnap leírom, hogy terhes vagyok e még.

2010. júl. 7. 21:19
 10/14 anonim ***** válasza:

Ok várni fogom.Szorítok neked!

3. :D

2010. júl. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!