Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Így számolják a magzat méreteket?

Így számolják a magzat méreteket?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jún. 12. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ultrahang mértékek tippelés,lehetnek értékek.nagykönyvbe meg van irva a baba méreteik.
2021. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl 7 hetesen csak 8mm volt, úgyhogy ezek tényleg csak tippek.
2021. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 mm-es CRL-nél írtak 6+0 hetet a papíromra, 22 mm-nél tényleg 8+6-ot írtak. Szóval lehetnek azért eltérések, hogy ki hogyan számolja.
2021. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak mert nekem 2mm irtak 4-5 het. 12mm 7 hét, 32mm 11 hét és 53mm 12+4.. És csak azért kérdezem, mert ezeket az utolsó menstruációtól számolják (ami nekem sose volt pontos, 28 napos) csináltam egy ClearBlue digitális tesztet is pont egy héttel előtte amikor 4-5 hetet számoltak akkor azt 2-3 hetet írt. És a 12 hetes ultrahangon mért CRL 10 mm errel kisebb mint ami ebben a leírásban van. Akkor az lehetséges hogy egy héttel később volt az ovum mint a menzesz naptáram írt? (persze az 28 napos ciklussal számol)
2021. jún. 13. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:

A digitális teszt tudtommal a foganástól számol, tehát a 2-3 hét megfelel egy 4-5 hetes terhességnek (ha a hagyományos módon számolunk). De ezzel együtt is simán lehetett egy héttel később az ovud.


Javasolni pedig csak azt tudom, hogy hagyd abba az idegeskedést, menj el egy-két hétre nyaralni, és a végén majd kiderül, hogy rendben van-e a baba. Addig úgyse tehetsz semmit, vagyis igazából azzal tudsz a leginkább jót tenni a babádnak, hogy nem idegeskedsz. (Jó, persze a nyaralás nem megvalósítható általában, de azért mégis ezt a hozzáállást ajánlanám.)

2021. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!