Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lett a tesztem, még...

Pozitív lett a tesztem, még nem mostanra terveztük, hogy mondjam el a férjemnek?

Figyelt kérdés
Félek nagyon kiakadna, bár őszintén fogalmam sincs hogy reagálna. Azt viszont nem tudnám elviselni hogy engem hibáztat vagy kiabál velem miatta.
2021. jún. 14. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Rég rossz, ha rettegned kell a férjedtől… Mi sem terveztünk gyereket amikor az első összejött, de nem kellett ilyenektől tartanom, hogy majd ordibálni fog velem. Ő legalább anyira ludas volt a dologban mint én, vállalja a felelősséget. Mondd el neki kerek perec, hogy van egy pozitív teszted, aztán lehet ötletelni, hogyan tovább. Ha meg velem ilyenért ordibálni kezdene, meg engem hibáztatna akkor még el is hagynám, később sem lehetne rá számítani gondolom ha ennyire kiszámíthatatlan. Aztán ki tudja, lehet, hogy még örülni is fog neki.
2021. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

A férjed nem tudja, hogy ha védekezés nélkül beléd élvezik, abból gyerek lehet, vagy mi...?


Jaj, hadd találjam ki, biztos védekeztetek rendesen, mint minden terhes itt az oldalon.

2021. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha ordibál veled rúgjad tökön ! Ha kérdezi, hogy ez mi volt ?" Semmi, csak jeleztem a töködnek, hogy vegyen vissza a lendületből. "
2021. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Bocsánat lehet semmi közöm nincsen hozzá de biztos minden rendben ha előre félsz attól, hogy kiabálni fog veled ? Én még nagyon nem akarok gyereket barátnőm se és most nagyon szar időpontban jönne de ha közölné akkor sem kiabálnék vele eszembe sem jutna nem te vagy érte a hibás ketten hoztátok össze még akkor is ha mondjuk elfelejtettél bevenni egy gyógyszert mondjuk de mindegy a kérdésedre a válasz ha még korai nem kell tudnia róla menj el dokihoz mond meg h nem aktuális még kikapják belőled sosem kell megtudnia.
2021. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet, hogy nem a megfelelő emberrel vagy együtt, ha tartanod kell attól, hogy kiabál veled egy ilyen helyzetben, meg téged hibáztat ahelyett, hogy közösen keresnétek a megoldást.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: ha hazaértetek a munkából délután, ültesd le, hogy komoly dologról akarsz vele beszélni, és mondd el kerek perec. Nincs értelme körítésen gondolkozni, ha szerinted nem örömmel reagál. Aztán próbáljátok meg végiggondolni együtt az elkövetkezendő 2 hétben (amíg orvoshoz mész), hogy mit is szeretnétek, minden forgatókönyvet végiggondolva.

2021. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Miért akarnál gyereket valaki olyantól akitől félsz? Ha ezt így reagálná le nem normális a pasi
2021. jún. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Ez azért durva.

Egy gyerekhez 2 ember kell, ha ő 1000%ra nem akart, akkor miert nem húzott gumit? Könnyebb a másikat okolni....


Erre a kapcsolatra biztos nem szülnék, sőt benne se maradnék, az tuti biztos.

2021. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ő talán nem volt ott, mikor készült a gyerek? Mert akkor én is kiabálnék a helyében...

Ha még tőle vagy terhes, akkor nem kéne annyira meglepődni. Felnőtt emberek tudni szoktak, hogy készül. Védekezni kéne, amíg nem akartok kölyköt, nem utólag sírni.

2021. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha ilyen f/sza a kapcsolatotok akkor inkább vetesd el a tudta nélkül
2021. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mond el neki?

- Szívem!Terhes vagyok!

Remélem tudtam segíteni?!

2021. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!